Puslapyje reddit.com vyko sesija, klausimai atsakymai su ArenaNet atstovams. Siūlau keletą, mano manymu įdomių momentų.

Pradžioje Beta-Savaitgalio kažkurį laiką serverio pakeitimas bus nemokamas.

Kirviai abejose rankose bus pridėti žaidimą, bet vėliau, papildymuose po žaidimo išleidimo.

Įgūdžiai būsenoje „nugalėtas”, kaip kuriose profesijose bus perdaryti, bet vėliau (ne šitame beta-savaitgalyje).

Dirbant prie inžinieriaus perdarymo viskas tampa daug paprasčiau, šiame beta-savaitgalyje perdaryto inžinieriaus nepamatysime.

Dvikovos – greičiausiai bus pridėtos po žaidimo išleidimo.

Mesmero profesijoje buvo padaryti kaip kurie pakeitimai, kūrėjai nori kad jūs išbandytumėte šia profesija ir įvertintumėte jos pakeitimus.

Buvo padarytas kliento ir serverio našumo pagerinimas, tačiau iki pabaigos dar toli. Šiame beta-savaitgalyje žaidėjai galės pajusti žymius pasikeitimus lyginat su praeitu beta-savaitgaliu. Jeigu jums kils problemų dėl žaidimo našumo – praneškite beta-forume.

Perdaryti pakeitimai sargo tolimo mūšio įgūdžiuose. Kūrėjai rekomenduoja žaisti už sargą naudojant skeptrą.

Vėliau (ne šiame beta-savaitgalyje) bus padaryti pakeitimai ir kameros elgesyje, bus pašalintas nereikalingas kameros drebėjimas, kuris erzino dauguma iš jūsų. Po išleidimo, tikėtina, kad atsiras galimybė matyti iš pirmo asmens.

Padaryta daug pakeitimu gyvūnų/augintinių elgesyje. Tačiau keletas klaidų dar liko. Prašymas pranešti apie visas ratas klaidas.

Buvo pataisyta klaida kuri buvo ginklo įgūdžių atidaryme. Dabar nebūtinai reikia padaryti paskutinį smūgį „mobui“ tuo būtent įgūdžiu, pakanka tik padaryti šiek tiek žalos jam.

Padaryta galimybė prisijungti į PvP pas draugus pagal kanale įdėta nuorodą.

Automatiniai turnyrai padalinti į duomenų centrus. Tokiu būdu, žaidėjai iš Europos negalės dalyvauti turnyruose kartu su Amerikiečiais (dėl to galėjo būti užlaikymai, kuriuos patyrė žaidėjai praeito beta-savaitgalio metu).

Buvo padaryti pakeitimai laukimo sistemoje, iki išleidimo ji bus keičiama dar kartą.

Einamas kiekis gildijos nariu – 100 žmonių, tačiau bus pridėtas faktorius, nuo kurio priklausys žmonių kiekis gildijoje. T.y. gildijoje galės būti daugiau negu 100 žmonių. Bet ne šiam savaitgaliui.

Esamu momentu būryje gali būti 50 žmonių (WvW rėžimas), tačiau kūrėjai ruošiasi pakelti šį limitą. Būrių sistemoje buvo padaryti pakeitimai, ir kūrėjai prašo juos ištestuoti.

WvW rėžime nebus Rangų, tačiau bus pasiekimų specifikacijos ir titulai. Turbūt tai bus padaryta trečiam beta-savaitgaliui.

Kūrėjai dirba ties tokia sistema kuris leis pasimatuoti šarvus ir apžiūrėti ginklus (iki jūs pirkimo ar gavimo), tačiau ši sistema dar neveikia.

Beta-savaitgalio pabaigoje mūsų laukia staigmenos – finaliniai įvykiai.

Kūrėjai rekomenduoja išbandyti Paslaptingą Kalvę.