Silvari’s

Silvari - Sylvari - Guild Wars 2

„Blogis gresia Tyrijai, bet mus Sapnas praves pro tamsas… iki aušros.“

Silvari, tai paslaptis. Humanoidiškos išvaizdos, augalai pagal prigimtį, jie neseniai atsirado Tyrijoje ir paplito po visą pasaulį per trumpą laiką – per dvidešimt penkerius metus. Visi jie turi vienus tėvus – galingas Blyškus Medis (Pale Tree), kuris dominuoja Tarnished Coast (Užteršta Pakrantė). Jie yra surišti bendra kilme ir bendru Sapnu. Niekas nežino, kodėl jie netikėtai pasirodė Tyrijoje, o dar mažiau žino patys Silvari‘ai, ir jie siekia atskleisti savo tikslą šiam pasauliui. Iš visų rasių jie yra didžiausiame pavojuje Vyriausių Drakonų dėka. Silvari visąlaik kovoja su Zhaitan‘u (Zhaitan) ir jo numirėliais.

Čia jų istorija.

Istorija.

„Buvo laikas, kada aš prakeikiau visą šitą pasaulį, kuris paėmė viską iš manęs, ką aš turėjau. Bet gyvendamas čia, aš supratau, kad šie prisiminimai, netgi tie, kurie sukelia tik skausmą, tai mūsų tapatybės sėklos. Jos formuoja mūsų ūgį „
– Ronan, Žmogus, buvęs karys Shining Blade (Šviečiantys peiliai).

Silvar‘ių istorija prasideda nuo žmogaus ir kentauro. Žmogų vadino Ronan, jis buvo Shining Blade karys. Nuklydęs nuo patrulio, jis surado urvą, pilna keistų sėklų kurias saugojo keisti padarai-augalai. Jis paėmė viena iš šių sėklų ir parsinešė ją namo, į savo šeimą, tik dėl to, kad aptiktų, kad visas kaimas sunaikintas religinio White Mantle (Baltieji Apsiaustai) ordino ir jų galingųjų potencialių dievų Mursaat. Liūdėdamas, jis pasodino sėklą ant jų kapų ir prisiekė daugiau niekada neimti kardo į rankas.

Prie Ronono prisijungė Ventari‘s, senas kentauras, kuris taip pat pavargo nuo dažnų konfliktų. Kartu jie įkūrė nedidelę bendruomenę, prieglaudą tiems, kurie ieško taikos šitoje pilnoje prievartos žemėje. Medis, kuris išaugo iš keistos sėklos, išaugo didelis ir aukštas, ir žmogus su kentauru gyveno šiam pasaulį po jo karūna. Laikui bėgant Ronas numirė taip, kaip ir senasis Ventari‘s. Prieš tai, kol jis paliko šį pasaulį, jis išraižė savo pamokas ant marmurinės plytos ir įtaisė ją ant Blyškaus Medžio šaknų. Po to seniausias ir protingiausias kentauras numirė.
Medis augo ir savo šešėliu užgožė aplinkines apylinkes, ir vieną kartą ant jo atsirado vaisiai. Viduje šių vaisių buvo Silvari‘ai. Jie visi buvo Blyškaus Medžio lopšiuose, kuris jiems pasakojo ir dainavo, ką jis žinojo apie pasaulį. Blyškus Medis sukūrė sapną, kuris tapo bendras visiems Silvari‘ams: sapnas apie žmogaus gyvenimą ir kentauro išmintį. Kai Silvari‘ų naujagimiai atsiranda šiame pasaulyje, jie jau žino kai ką apie šį pasaulį ir trokšta sužinoti daugiau.

Iš pirmo žvilgsnio, silvari‘ai atrodo kaip žmonės, bet šis panašumas tuo ir baigiasi. Jų kūnas yra sudarytas iš šakelių ir lapų, jų plaukai– iš žiedelių ir atskirų lapelių, o jų kaulai – iš tvirčiausio medžio. Aukso sultys teka jų venomis ir žiedadulkės krenta nuo jo kūno. Jie „gimsta“ (o patys pasakytų  „prabunda“) jau suaugę, ir jau su kai kuriomis žiniomis apie šitą pasaulį. Silvar‘iai turi įgimtą dėkingumo jausmą, smalsumą ir troškimą mokytis.

Ir tada, kai kiekvienas Silvari‘s sukaupia žinias apie pasaulį, jos sugrįžta į Blyškųjį Medį, kuris tai dainuoja naujoms kartoms.

Giraitė (The Grove)

Blyškus Medis dominuoja visoje Purvinoje Pakrantėje, jo viršūnė iškilusi virš kalnų. Po stiprių lapų apsauga Silvari‘iai pastatė savo namą. Giraitė, kurią sukūrė Blyškus Medis, tai daugiaaukštis, žalias, organinis miestas. Medžio šaknys ir šakos formuoja plačias terasas, kur auga kiti augalai, kurie formuoja įvairius statinius. Kai kurie Silvari‘ai visą savo gyvenimą praleidžia Medžio karūnoje, bet dauguma iš jų pasirenka keliones, nuotykius, ir linkę leisti Sapnui paimti juos ten, kur jiems skirta.

Silvariai skirstomi pagal namus arba ciklus, ir atrodo, kad Silvari‘ų asmenybė yra nustatoma pagal tai, kuriuo paros laiku jis atsibudo. Silvari, gimęs Rytinio Ciklo metu (Cycle of Dawn), kaip taisyklė, yra geras oratorius ir diplomatas. Gimęs Dienos Ciklo metu (Cycle of Day), tampa tuo, kuris sprendžia problemas, sutikdamas jas nuo galvos iki galvos. Vakarinio Ciklo (Cycle of Dusk) Silvari‘s paprastai tampa protingas ir greitas, o tie kurie gimsta Naktinio Ciklo metu (Cycle of Night) – tylūs ir slapti.

Pirmagimiai labiausiai yra panašūs į Silvari‘ų valdovus, bet pagarbą, kurią jiems išreiškia, gauna tik dėl savo išminties ir laiko, kurį praleidžia šiam pasaulyje. Kiekvienas ciklas sutinkamas nauju pirmagimiu, kuris žengia savo žingsnius kaip švietėjas, kaip prižiūrėtojas ir mokytojas, kuris atgimė iš naujo. Tačiau pas aukščiausias vadas yra jų tėvai, tai Blyškusis Medis. Jo daina skamba pas visus Silvari‘ius ir tie, kurie ieško supratimo, keliauna prie Medžio širdies, kad pakalbėtų su juo ir surastų jo išmintį.

Šešėlis Sapne

Silvari‘ai – jauna rasė, bet jie susiduria su sunkumais kaip viduje, taip ir išorėje. Ne visos rasės džiaugėsi jų atėjimu ir jų greitu susipažinimu su esančiais netoli Asuros, ir jiems pasirodė, kad ne visos tautos dalijasi su jais geranoriškumu. Bet patys didžiausi pavojai slypi pas juos iš vidaus, Silvari‘ų pavidalu, kurie nusisuko nuo Sapno ir perspėjimo pavidalų pačiame Sapne.

Kiekvienas negimęs Silvari‘s girdi Medžio dainą ir studijuoja pasaulį, įskaitant ir tą, ką yra išnagrinėję kiti Silvari‘ai. Tačiau daugumai sapnuojasi paslaptingas pavojus, kuris grasina pasauliui. Daugumai tai tartum trumpa akimirka. Nedaugelis didžiųjų šios rasės herojų mato drakonų šešėlius ir žino, kad tai ir yra tas pavojus, kuris grasina pasauliui. Rezultate, iš visų rasių Silvari‘ai mato Vyriausiųjų Drakonų pavojų dažniausiai iš visų. Jų žemės krantus plauna Liūdesio Jūra (Sea of Sorrows) ir mirę Zaitano minionai lipa į krantą ir stengiasi sunaikinti viską karu. Tuo metu, kai kitos rasės gali būti užjuodintos Vyriausiųjų Drakonų, paverstos numirėliais-minionais arba į kristaliniais sutvėrimais, Silvari‘ai lieka nepaversti. Tie, kurie yra gimę iš Blyškaus Medžio, paprasčiausiai miršta ankščiau, kol dar neįvyko persivertimas. Daugumas Silvarių mano, kad tai atsitinka dėl to, kad jie gimę kovai su drakonais ir apdovanoti atitinkama apsauga nuo pačių baisiausių jėgų. Kitų rasių mokslininkai mano, kad tai keista Silvari‘ų biologija priešinasi pasikeitimui. Pora asmenų galvoja, kad Silvari‘ai nepatinka drakonams pagal skonį. Bet niekas nežino – kas iš tikro yra tiesa.

Ir visgi Vyriausiųjų Drakonų minionai, tai tik vienas pavojus iš daugelio. Yra Silvari‘ų, kurie atstūmė mokslą, žinias, ir tvirtina, kad kentauro poveikis iškraipė Sapną. Jie ieško šešėlių Sapne, nusigręžia nuo to, ką jie vadina „klaidinga morale“ ir tyrinėja tamsiąją savo pusę. Šalti, žiaurūs ir bejėgiai, taip Silvari‘ai laiko save „tikraisiais Silvari‘ais, tikraisiais Medžio vaikais“, ir savo tikruoju tikslu laiko – atvesti kitus rasės atstovus į tamsą. Jie žinomi, kaip Naktinių Košmarų Teisėjai (Nightmare Court) ir su kiekvienu blogio ir žiaurumo aktu, jie prideda savo košmarus į Medį, ir tikisi vieną dieną pakeisti balansą ir pasukti savo tėvus į savo pusę. Naktinių Košmarų Teisėjų lyderis, vienas iš pirmagimių: Duchess Faolain, kažkada buvo Caithe branginamu kompanionu.

Apie keistą naują pasaulį

Silvariai yra jauna rasė, palyginus su kitomis, bet vis daugiau ir daugiau jų ateina į šį pasaulį. Vieni naujokai Tyrijoje, tačiau, Sapno dėka, jie žino, koks tai pasaulis. Bet, vis dėlto, jie yra smalsūs, bando suprasti dalykus, kurie iki šiol tik sapnavosi. Šį pasaulį jie laiko įdomiu.

Nors nei vienas silvari‘s nenumirė nuo senatvės, jie jau žino, kas yra mirtis. Mirtį jie taip pat laiko įdomiu reiškiniu.

Straipsniai

Kristen Perry apie Silvari‘ų kūrimą ir modifikavimą
Silvari‘ų siela – Angel MaCcoy apie Silvari‘ų kūrimą
Video: Silvari išauginimas

Silvari gimtinė

[jwplayer config=”lone” mediaid=”2819″]

Vaizdai