Rasės

Guild Wars 2 rasės

Silvari - Guild Wars 2Silvari’s (Silvari)

Seniai labai seniai pavargęs karys pasodino keistą sėklą Džiunglių Magumy ( Maguuma Jungle) glūdumoje. Per šimtmečius, baltasis medis (Pale Tree) augo, palaipsniui apipindamas savo  virkštelėmis miško glūdumas, kol galiausiai, prieš dvidešimt penkis metus, jis nesužydėjo ir šį momentą naujagimiai įžengė į šį pasaulį. Paskui juos sekė kiti, kiekvieną pavasarį, nauji Sylvariai ateidami į pasaulį, ieškojo savo paskirties šiame keistame pasaulyje.

Skaityti toliau


Norn - Guild Wars 2Norn’as (Norn)

Norn‘ai – nuo senų senovės laikoma didvyrių rase iš sušaldytos šiaurės. Šie milžiniški kariai-vilkolakiai garbina visų pirma asmeninę pergalę ir drąsą. Jie pasitiki tik plieno jėga. Norn‘ai bet kuriuo atveju niekada nesimeldžia siekiant patikti dievams,. Vietoj to jie garbina gyvūnų dvasias ir už tai jie gauna pirminę jų galią.

Skaityti toliau


Charr - Guild Wars 2

Charr’as (Charr)

Gaudžiant įrengimų varikliams mažos rasės dreba iš baimės. Tai Charr‘ai o užkariauti kitus – tai jų privilegija. Rasė Charr gimė negailestingoje karo krosnyje. Tai viskas ką jie žino ir gali, karas tai jų gyvenimo būdas ir noras save išvesti į priekį ir tik visada į priekį. Kvailiams ir silpniems ne vieta šioje rasėje.

Skaityti toliau


Asura - Guild wars 2Asura (Asura)

Jie, gal ir per maži, bet tai požeminės rasės stebukladariai, išradėjai – minties gigantai. Jų stiprus intelektas leidžia jiems apsaugoti save magijos pagalba. Asurų pasaulyje išgyvena išmintingiausias, o ne stipriausias. Kitos rasės galvoja, kad jie galėtų užvaldyti viską savo stiprumu ar galiomis, bet jie meluoja sau tai sakydami. Visi tarnaus Asur‘ai – kai laikas ateis…

Skaityti toliau


Human Guild Wars 2Žmogus (Human)

Daug kartų žmonijos stabilumas buvo išbandytas praktikoje. Jie moka didelę kainą už savo saugumą ir laisvę, tačiau jų dvasia išliko nepalūžus. Žmonės patyrė daug sukrėtimų, pradedant nuo Charr‘ų invazijos į Ascalon‘ą, ir baigiant Orr karalystės pakilimas iš jūros gelmių. Jie prarado savo tėvynę, savo maldas, o iš dangaus gavo tik tylą.

Skaityti toliau