Laba diena visiems Tyrijos gyventojams! Jūs, turbūt, jau girdėjote apie mūsų pakeitimus PvP turnyruose, kurie turėtu apjungti dvi skirtingas žaidimo dalis į vieną bendrą. Šiandieną norėčiau jums papasakoti apie tą dalį iš balandžio mėnesio papildymo, kurios ArenaNet laukia su ypatingu jauduliu — PvP visiems!

3a4f602-PvP-Solo-Q

Mes visada įsiklausome į fanų pageidavimus, o apie šį daugumas iš jūsų jau prašė labai senai. Iš tikro — žaidimas padalintas į tris dalis — PvE, WvW ir turnyrinį PvP. Mes norime juos apjungti ir todėl šiandieną jums pristatome PvP visiems (Free PvP) Tyrijos pasaulyje! Kaip bus paleistas techninis pačas, saugiose Tyrijos žemėse, jūsų gali laukti mirtis no kitų žaidėjų!

Šie susirėmimai bus jums pateikti kaip dinaminiai įvykiai — bet kuri žaidėjas, esanti toje zonoje, pažymėtas dviem vėliavėlėmis ir oranžiniu dinaminių įvykių apskritimu (tai atrodys kaip mini žaidimų zonos), gali būti užpultas bet kurio žaidėjo. Šios vietos atsiradinės atsitiktiniu būdu 30 lygio žemėlapiuose ir išnyks po 10 minučių nuo atsiradimo. Jeigu jūs su priešininku nespėsite pabaigti kovos iki to momento, kai įvykiai baigsis, jums bus duodama 1 minute tam, kad pabaigti kovą su priešininku — šis laikas bus matomas bufo pavidalu (Free PvP buff). Maždaug po 15 minučių, šis įvykis prasidės kitoje žemėlapio vietoje.

Jeigu jums pavyks susidoroti su priešininku, jūs gausite dropą, analoginį WvW dropui, bet be Badge of Honor, kuriuos kaip ir ankščiau bus galima gauti tik WvW. Kiekis nukautų priešininkų jums kaupsis kaip bufas, kurie šiek tiek pagerins jūsų statistikas. Nuo šio bufo taip pat priklausys ir dropo kiekis, kuris gaunamas iš nukautų priešininkų — kuo didesnis bufo lygis, tuo didesnis šansas gauti geresnį dropą, įskaitant ir materijas kraftui ascended ginklams, ir taip pat ir prekursorių!

fea54PVP6-590x305

Be to, jūsų pasiekimai naujuose kovos laukuose išsisaugos, o tai stebėti galėsite lyderių lentelėje. Reitingai bus atnaujinti kiekvieną savaitę, kartu su WvW mačo startu, o žaidėjai, kurie papuls per savaitę į Top 10, pagal nukautų priešininkų kiekį, gaus riboto kiekio užbaigtukus, kurie privers jūsų priešininkus drebėti, kaip juos pribaiginėsite.

Mes tikime, kad su šiuo papildymu, žaidimas taps dar labiau konkurencingesnis tarp žaidėjų, o Tyrijos pasaulis pavojingesnis, kaip niekad iki tol! Aštrinkite savo kardus, užtaisykite ginklus, gaminkite strėles ir pasiruoškite pasitiki naują iki šiol nematyta grėsmę Tyrijos pasaulyje! Mes tikrai nekantriai laukiame šio momento, kada jūs galėsite organizuoti pasalas ir netikėtai užpulti vienas kitą!

Nekantriai laukiu susitikimo su jumis mūšio lauke!

– John C.