Ir vėl sveika, Tyrija! Daugybė didelių pokyčių įvyks Rūkų apdovanojimuose, aprangoje, bildų kūrime ir dar daug kur! Tai tiesiog nuostabu — pagaliau turime galimybę pasidalinti informacija apie šiuos atnaujinimus ir pagerinimus, su kuriais dirbo mūsų komanda!

bc105PvP-1

Aprangos unifikacija visame žaidime

Balandžio 15 dieną žaidime daugiau nebeliks PvP daiktų. Išorė, kurią jūs nustatysite savo ginklui ir šarvams PvE ir WvW, persikels ir į PvP. Jūs galite susikurti savo išorę, sukurti savo stilių, ir išsaugoti jį visur, kur tik benueisite!

Jūsų aprangos charakteristikos neturės efekto PvP. Jūs tiesiog galėsite perkelti savo išorę į įvairius žaidimo tipus; ir kartu kiekvienas žaidėjas galės toliau mėgautis visiška charakteristikų lygybe PvP.

Kas gi nutiks visiems tiems kailiukams, kuriuos jūs rinkote dėl PvP? Na … galbūt jūs jau girdėjote apie drabužių sistemą, kuri leidžia jums kolekcionuoti kailiukus visame žaidime. Kai jūs įeisite į Heart of The Mists pirmą kartą po balandžio patčo paleidimo, visi kailiukai, kuriuos jūs jau spėjote surinkti, bus atblokuoti jūsų drabužiuose. Ten bus ir prekeivis, parduodantis atitinkamo lygio bazinius ginklus ir šarvus, kad jūs turėtumėte kur panaudoti atblokuotus kailiukus.  Taip pat jūs vieną kartą gausite Transmutation Charges rinkinį priklausomai nuo jūsų PvP rango, kad galėtumėte atstatyti arba pakeisti savo išorę. Daugiau apie drabužių sistemą jūs galite sužinoti iš šio įrašo.

efa36PVP-2

Po to, kai kailiukai bus atblokuoti, jie bus pašalinti iš PvP saugyklos o jūs turėsite pilnavertę prieigą prie jų per įdėklą Wardrobe savo Herojaus panelėje. Kadangi Drabužiai pakeis aprangos saugyklą, tai PvP krafto medžiaga bus pašalinta iš žaidimo, todėl įsitikinkite, kad jūs sukraftavote viską, ką norėjote, iki balandžio 15 dienos.

Apdovanojimų grandinėlės

Gruodžio pranešime apie PvP apdovanojimus, mes užsiminėme apie naują sistemą PvP, kuri leis jums nustatyti savo tikslus apdovanojimuose ir siekti jų. Mes džiaugiamės, galėdami pasidalinti su jumis naujomis detalėmis apie PvP apdovanojimų grandinėlių sistemą (PvP Reward Tracks system).

Reward Track (Apdovanojimų grandinėlė) — apdovanojimų rinkinys, kuriuos jūs galite gauti, žaisdami PvP režime.  Kiekvienoje grandinėlėje yra apdovanojimų, išdėstytų tam tikrais intervalais: kai kuriuos jūs galite gauti tiesiog už keletą rungtynių, kiti stambesni, ir jiems reikės sugaišti pilną žaidimo sesiją, ir visiškai saldūs finaliniai prizai, kuriuos jūs galėsite gauti, sužaidę keletą sesijų. Į šiuos apdovanojimus įeis dėžutės su įvairaus lygio lutu, krafto medžiagos,  Transmutation Charges, ginklai, šarvai, įgūdžių taškai ir dar daug kas. Tam tikrais intervalais jūs gausite Tomes of Knowledge, kurie leis jums pasikelti lygį ir gauti įgūdžių taškus bet kuriam jūsų personažui.

Norėdami pažymėti šios sistemos paleidimą, mes džiaugiamės pristatydami jums naują daiktą ant Balthazar Carapace nugaros, kurį bus galima gauti tik PvP Apdovanojimų Grandinėlių dėka!

25829Balthazar-Back_275x275

Paleidžiant šią sistemą bus keletas grandinėlių, ir jūs galėsite pasirinkti, kuria iš jų jūs norite eiti. Be The Hounds of Balthazar, yra kiekvieno stambaus Tyrijos regiono apdovanojimų grandinėlės, kurios leis PvP žaidėjams gauti Kropą iš kiekvieno atitinkamo regiono.

Taip pat egzistuoja pagal tvarkaraštį besikeičiančios požemių apdovanojimų grandinėlės, kurios leis žaidžiant PvP, užsidirbti apdovanojimų iš tam tikrų požemių. Kas dvi savaitės žaidėjams bus pasiekiama nauja požemių apdovanojimų grandinėlė. Be kitų daiktų, iš šios grandinėlės bus galima gauti ginklų, šarvus ir dungeon tokens. Jeigu jūs laisvalaikiu norite prasieiti būtent tam tikrą požemių apdovanojimų grandinėlę, tai jums tiesiog reikės tiesiog vieną kartą pereiti atitinkamo požemio istorijos režimą, kad šio požemio grandinėlė taptų jums pasiekiama visam laikui. Arba jūs galite palaukti, kada ši grandinėlė sugrįš pagal tvarkaraštį – visas ankstesnis progresas bus išsaugotas, ir jūs galėsite tęsti nuo tos vietos, kur sustojote.

b026breward-track

Be to, kai atsiras naujas šventinis kontentas, arba Gyvosios Istorijos kontentas, tų įvykių metu atsiras atitinkamos apdovanojimų grandinėlės. Po to, kai jūs imsite dalyvauti Gyvojoje Istorijoje, atsiblokuos atitinkama grandinėlė, ir jūs toliau galėsite gauti atitinkamus apdovanojimus PvP. Tai leis PvP žaidėjams visą laiką likti didelės, besivystančios Tyrijoje, istorijos dalimi.

Kai kurios grandinėlės yra vienkartinės, kai kurios – laikinos, kitas gi galima atlikti keletą kartų, kartu jos padarys PvP režimą žymiai dosnesnį dovanų, nei anksčiau. Apdovanojimų Grandinėlių pagalba žaidėjai, teikiantys pranašumą PvP, galės pilnai pasimėgauti apdovanojimais žaidime Guild Wars 2.

e78a5end-match-reward-track

Legendinis ginklas PvP

Apdovanojimų Grandinėlių dėka mes dabar turime platformą, kurios dėka PvP žaidėjai galės užsidirbti komponentų, reikalingų jiems dėl legendinio ginklo. Kaip jau buvo minėta, požemių grandinėlės duos dungeon tokens. Taip pat jūs galėsite gauti gebėjimų taškus, Obsidian Shards, aukšto lygio medžiagas kraftui ir Mystic Clovers. Yra netgi šansas gauti prekursorių. Iš esmės, šių daiktų dėka, ir turint omenyje auksą, kurį jūs uždirbate žaisdami, jūs galėsite susirinkti beveik viską, ko reikia legendiniam kraftui, žaidžiant PvP! Vienintelis dalykas — Gifts of Battle ir Exploration reikalaus Badges of Honor ir žemėlapio atidarymo.

Na, ir vietoje papildymo — jei jūsų tikslas — ascended apranga, tai Empyreal Fragments, Bloodstone Dust ir Dragonite Ore taip pat bus galima gauti Apdovanojimų Grandinėlių dėka!

Na, ir kaip priminimas visiems, norintiems gauti legendinį, arba prekursorių dar greičiau – nėra geresnio būdo, kaip sudalyvauti turnyre Legends of the Mists.

Naujasis PvP bildų interfeisas ir greitojo paleidimo panelė

Netgi turėdami omenyje aprangos sujungimą, mes vis dar priversti išsaugoti kai kuriuos momentus atskirtus nuo PvE dėl lygių charakteristikų. Dėl to mes jums pristatome naują PvP bildų panelę.

42918build-ui

PvP jūs turėsite atskirą komponentų rinkinį bildams, įskaitant runas, sigilus, amuletus ir treitus. Visus šiuos daiktus bus galima pasirinkti ir aktyvuoti tiesiog iš PvP bildų panelės. Jums daugiau nereikės kalbėtis su keliais NPC ir naudoti įvairius PvP daiktus iš inventoriaus. Jūs galėsite tiesiog išsirinkti ir ekipiruoti atitinkamus daiktus. Kad pasirinkimas būtų paprastesnis, PvP bildų panelėje bus pasiekiami filtrai ir paieška, taigi jūs galėsite rasti daiktą, reikalingą būtent jums.

Vietoje sigilo įstatymo į ginklą jūsų PvE ginklo sigilas išliks, o PvP jūs įstatysite sigilą į slotą pakeičiantį sigilą tiktai PvP. Tas pats įvyks ir su jūsų runomis ir charakteristikomis. Kaip ir anksčiau, jūsų charakteristikos keisis amuleto sąskaita. Vienintelis pokytis bildų kūrimo proceso supaprastinimo interesuose tas, kad brangakmenis bus iš anksto įstatytas į amuletus.

Šiame relize mes įdedame naujų runų, sigilų, amuletų ir greitų, kurie bus pasiekiami ne pagrindiniame rinkinyje. Pagrindinis rinkinys bus visada atidarytas ir pasiekiamas visiems PvP žaidėjams. Naujas runas, sigilus ir amuletus bus galima atblokuoti visam akauntui už auksą.; naujus treitus bus galima atblokuoti personalui už auksą ir įgūdžių taškus. Šie daiktai gaunami tiesiai iš vartotojų interfeiso. Jeigu daiktas užblokuotas – tiesiog spustelėkite ant jo, kad atsiblokuotų!

Bildų PvP panelę labai lengva rasti naujojoje greitos prieigos panelėje PvP, kuri yra ekrano viršuje. Šios panelės pagalba jūs galėsite kurti savo bildus ir greitai užeiti į rungtynes bet kokiose arenose.

8367cquick-launch-bar_590x75

Ekipiruoti ginklai bus vienodi, kaip, PvP, ir kaip PvE, kad išsaugotų savo išorę visuose žaidimo režimuose. Gebėjimai neįeis į Greitos Prieigos Panelę, bet jie kaip anksčiau bus padalinti ir taps jūsų PvP bildo dalimi. Gebėjimus kaip ir anksčiau galima lengvai pakeisti iš gebėjimų panelės.

Rangų peržiūra

Išėjus įrašui apie PvP ateitį, bendruomenėje atsirado galybė prašymų išsaugoti rangus. Be to, daugelis iš jūsų prašėte pakeisti rangų gavimo procesą, kad aukštesnio rango gavimas taptų realesnis. Tiems, kas labai norėjo pasiimti Drakono rangą (dragon rank), mes turime gerų naujienų!

Kovo 18 dieną mes pakėlėme rango taškų kiekį, kuriuos žaidėjai gauna už rungtynes. Balandžio 15 dieną visi rangai virš 39 bus rebalansuoti ir taps labiau pasiekiami. Daugumai žaidėjų tai bus realesnė galimybė gauti drakono rangą, o labai nedidelį žaidėjų procentą mes norėtume pasveikinti su tuo, kad jie taps pirmaisiais Drakonais Tyrijoje!

Pasiekimų unifikacija

Šiame atnaujinime mes unifikuojame mėnesinius ir kasdienius pasiekimus. Turėdami omenyje tokias sistemas kaip drabužiai, aprangos unifikacijos ir apdovanojimų grandinėlės, sukurtas tam, kad atsirastų pastovi patirtis visose žaidimo srityse, mes pamanėme, kad mėnesinių ir kasdienių pasiekimų atskyrimas nereikalingas ir gali sukelti painiavą.

b89d2PvP-3

Kasdieniniai ir mėnesiniai PvP ir PvE pasiekimai bus sujungti. Jūs turėsite pakankamai pasiekimų vykdyti juos ne tik PvE, arba tik WvW, ar PvP, bet jūs taip pat galėsite pereiti iš vieno režimo į kitą ir vykdyti pasiekimus, pereidami įvairų kontentą.

Kadangi patčas bus paleistas mėnesio viduryje, tai mėnesinis balandžio pasiekimas bus ypatingas. Iki balandžio 15 dienos, PvE ir PvP kategorijos bus atskirtos, bet reikalaus vykdyti tik po du pasiekimus. Po balandžio 15 dienos jos bus sujungtos ir vėl bus reikalaujama 4 pasiekimų.

Taip pat yra ir kitų pokyčių kasdieniuose pasiekimuose. Bus pasiekimo taškų limitas – 10,000 kasdienių ir 5,000 mėnesinių, atnaujinta rotacija ir kai kurie pasiekimai buvo atnaujinti ir veiks PvP režime.

Suvedant žaidimą į bendrą visumą

PvP režime šis atnaujinimas palietė pagrindinius apdovanojimus, suvedė visas žaidimo dalis į bendrą visumą ir ištiesino kai kuriuos PvP aspektus, buvusius sudėtingais žaidėjams. Mes labai patenkinti tuo, kad pririšome PvP apdovanojimus prie tų struktūrų, kurias galima rasti kitose žaidimo dalyse, nuo požemių ir Gyvosios Istorijos iki ascended krafto ir legendinės aprangos! Aprangos unifikacija reiškia, kad jūs galėsite būti pačiais savimi ir leis jums parodyti jūsų įnašą į žaidimą visur, kur jūs bebūtumėte. Apdovanojimų Grandinėlės leidžia jums kontroliuoti apdovanojimus, svarbius būtent jums, o naujas bildų interfeisas duos jums  instrumentą eksperimentuoti su bildais. Kurti ir reguliuoti naujus bildus tapo lengva kaip niekad, o tai yra svarbi dalis, kuriant įdomią ir skatinančią varžytis PvP aplinką žaidime Guild Wars 2.

Sėkmės, pramogaukite — ir pasimatysime žaidime!
– John C.