Desolation serveris vėl turi WvW žaidėjų. Viena iš priežasčių tai Evil Squad gildija ir jų organizuojami renginiai ir įvykiai šiame rėžime. Sekmadienį pasitarimo metu buvo aptartas visas savaitės planas kurio rezultatus galite pamatyti www.guildwars2.lt puslapio kalendoriuje. Kad nekiltų kam nors prieštaringų nuomonių kalendorius yra keičiamas į bendruomenės kalendorių. Tai tarsi savotiškas raginimas kitoms bendruomenės gildijos talpinti savo planuojamus renginius-įvykius kalendoriuje. Skype (vardas:sega_mega_drive) parašote apie savo organizuojamus renginius tokiu formatu:

  1. Gildija,      Renginio pavadinimas ir vieta
  2. Renginio      data ir starto laikas
  3. Renginio      pabaigos laikas ir data
  4. Trumpai      apie renginį

Grįžtant prie WvW rėžimo noriu paminėti tai, kad naktimis mus gina viena labai stipri Amerikos gildija. Rezultatus ką serveris valdo galite pamatyti paveiksliuke o kaip vyks gildijos Evil Squad renginiai – kalendoriuje arba nuostabiuose gildijos baneriuose. Galima tik pagirti šios gildijos narius už parodytus savo darbus bei organizuojamus renginius. Savo vardu noriu padėkoti jums ir taip pat labai laukiu kitų lietuviškų gildijų planų bei pasirodymų.

PvE renginiai

Taip, tai vienas labiausiai pamėgtas žaidimo rėžimas. Kaip jau pastebėjote tokio tipo renginiai taip pat pasiekė mūsų bendruomenę (informacija kalendoriuje), visiškai nenuostabu, kad juos pradėjo organizuoti mums labai gerai žinoma gildija Evil Squad, tad vėlgi, šioks toks raginimas kitoms gildijoms pranešti apie savo artėjančius renginius visiems mūsų bendrame puslapio kalendoriuje.

Transliacija gyvai

Dar viena naujovė. Pradedame transliuoti žaidimo vaizdus, renginius – įvykius gyvai. Norint tai matyti jums tereikia apsilankyti transliacijos puslapyje, tai galima padaryti du kartus paspaudus ant rodomo vaizdo dešinėje arba surinkti nuorodą http://lt.twitch.tv/sega_mega_drive.

 

Šiam kartui tiek, aš ir toliau stengsiuosi jus informuoti apie pasikeitimus ir mūsų planus.

 

Sega.