Profilio saugumas — labai svarbi mums tema. Kaip minėjo ArenaNet prezidentas Maikas Obrainas šiame straipsnyje apie saugumą,  vienas iš būdų apsaugoti profilį — padaryti juodą sąrašą slaptažodžių, kurie yra naudojami hakerių profiliams skenuoti. Taip kaip sąrašas efektyviai veikia naujiems profiliams apsaugoti, mes prašome visų savo žaidėjų pasikeisti slaptažodžius.

Tiems profiliams, kurie buvo sukurti iki juodojo sąrašo įvedimo, paskutinius tris mėnesius, mes rodėme banerius ekrane, primenančius apie tai, kad reikia pasikeisti slaptažodį. Pradedant nuo 2013 metų vasario 7 dienos, slaptažodžio keitimas bus būtinas veiksmas visiems.

Taip, kad jeigu jūs dar vis naudojate slaptažodį, iki juodojo sąrašo įvedimo (2012.09.12), jums teks pasikeisti slaptažodį sistemai to parašius.

Žinoma laukti vasario 7 dienos visiškai nebūtina, jūs galite padaryti tai dabar valdymo skydelyje ir ten pasikeisti savo slaptažodį.

Keičiant slaptažodį, sistema neleis jums įvesti senųjų slaptažodžių, arba bet kurio kito, kuriuos hakeriai bandė testuotu su profiliais. Po to, kai slaptažodis bus pakeistas, jis bus unikalus žaidime Guild Wars 2. Tačiau, jis bus unikalus jeigu, jis nebus naudojamas kituose žaidimuose, puslapiuose ir t.t., taip, kad jeigu jums svarbi jūsų profilio apsauga, naudokite naują slaptažodį tik žaidimui Guild Wars 2.

Priverstinio slaptažodžio sistemą mes įvedinėsime palaipsniui, taip kad nereiškia, kad vasario 7 dieną sistema paprašys iškarkto pasikeisti slaptažodį. Tačiau nežiūrint į tai, dabar pats geriausias laikas, pasirinkti nauja, unikalų slaptažodį.