Vienas iš nuostabiausių ypatumų, kuriuos jūs pamatysite techniniame patče balandį, tai naujieji drabužiai – sistema, kuri leidžia jums rinkti visus skinus žaidime visame jūsų akaunte!

 Drabužiai: pagrindai

Žaidime Guild Wars 2 egzistuoja daug visokios aprangos, kurią galima rinkti. Didelio aprangos kiekio su įvairiomis charakteristikomis ir įvairių gražių šarvų bei ginklų dėka, jūs turite daugybę variantų pakeisti savo personažo išorę ir funkcionalumą. Tačiau šiuo metu gali būti labai sunku susigaudyti visame šiame daiktų kiekyje. Mūsų atsakymu į šią problemą tapo Drabužiai, kurie leis jums lengvai keisti išorę bet kuriuo momentu ir platinti kosmetinius dalykus visame jūsų akaunte.

5

Kai jūs įeisite į žaidimą po balandžio 15 d. atnaujinimo, jūs pamatysite didelius pokyčius. Būdas, kuriuo jūs aprengiate įvairią aprangą su charakteristikomis savo Herojaus Panelėje (Hero Panel), išlieka toks pats. Tačiau jūs pastebėsite naują įdėklą Wardrobe, kuriame bus saugomi visi šarvai ir visi skinai ginklams, kuriuos jūs atblokavote žaidime bet kokiu savo personažu!

Įdėklas Wardrobe — naujos supaprastintos transmutacijos pagrindas. Būdami įdėkle Drabužiai, jūs galėsite išsirinkti skinus, kuriuos norite paskirti savo ginklui ir šarvams bei atnaujinti savo išorę, neliečiant savo charakteristikų.  Jūs galėsite pasinaudoti išankstine peržiūra tiesiog Herojaus  panelėje ir paspausti  “Apply”, kai būsite patenkinti savo išore, kad galėtumėte užtvirtinti savo pakeitimus Transmutacijos Įkrovų (Transmutation Charges) pagalba. Taip, būtent, viskas taip paprasta!

444ceWardrobe-UI-Wardrobe-Panel

Kitas papildymas Herojaus panelėje, tai įdėklas „Spalvos“, kuris gavo daug  didelių atnaujinimų. Mums tikrai patinka pokyčiai spalvų sistemoje, apie kurią jūs sužinosite  šiame straipsnyje.

Apie mūsų koncepciją drabužių interfeiso kūrime papasakos Kate Welch — vartotojų interfeiso kūrėja.

Drabužių interfeiso sukūrimas

Drabužių sistema buvo labai įdomus projektas, toks, kuris galėtų pagerinti jūsų patirtį žaidime!

Mes pradėjome dirbti  su Drabužiais tirdami, kurios ypatybės yra netinkamos – skinai, kurie užėmė vietą banke, kristalai ir transmutacijos akmenys, ir pats transmutacijos interfeisas, ir galvodami, kaip surinkti šiuos galvosūkio gabaliukus į vieną, labiau unifikuotą sprendimą.

Herojaus panelė jau leidžia jums sąveikauti su savo ginklu ir šarvais, todėl mes nusprendėme panaudoti ją, kaip atsparos tašką, kad galėtume sukurti Drabužius kaip vienos-stotelės-sistemą. Mums tereikėjo atsakyti tik į vieną klausimą – kaip padaryti šią sistemą lengva, neapsunkinančia ir paprasta naudoti?

Kiekvienas iš jūsų reguliariai sąveikauja su įdėklu Equipment, nesvarbu, ar esate jūs patyręs Fraktalų užkariautojas, ar naujokas, žengiantis pirmuosius savo žingsnius Tyrijos pasaulyje. Mes norėjome įsitikinti, ar naujos Drabužių sistemos įdėjimas tiks visiems žaidėjams, nekonfliktuojant su jų žaidimo stiliais. Tai delikatus balansas.

5d463Wardrobe-UI-Equipment-Panel

Mes sukūrėme Drabužius tokiu būdu, kad jie galėtų plėstis ateityje, kas yra svarbu MMO, nes kūrimo terpė pastoviai vystosi. Mes planuojame toliau vystyti Drabužių sistemas, ir mūsų dabartinis dizainas tam atveria daugybę galimybių.

Geriausia interfeiso kūrimo dalis – tai savęs pastatymas į žaidėjo vietą ir bandymas sugalvoti naujus interfeisus, didelius ir mažus, kurie galėtų padaryti mūsų žaidimą malonesniu. Tikimės, kad jūsų laiko praleidimas Guild Wars 2 taps dar malonesnis su naujais Drabužiais!

Dabar aš perduodu žodį Ryan Diederich, vienam iš programuotojų, dirbusių su Drabužių sistema.

Drabužių programavimas

Drabužiai buvo ilgas projektas. Aš dirbau su juo nuo bendros Piniginės relizo momento. Tai buvo gana sunku — paversti mūsų originalią transmutacijos sistemą į žymiai draugiškesnę vartotojui ir intuityvią sistemą. PvP komanda nusprendė dalį problemų spręsti savo ginkluotės saugyklų sistemoje, tačiau mes imamės žingsnių sujungti žaidimo režimus ir žaidėjų progresijas, kurie mėgsta altus, todėl mums reikia kažko daugiau.

e28cbWardrobe-2

Mes perdarėme sistemą nuo nulio, ieškodami geriausio varianto jūsų išorės parinkimui ir jos išsaugojimui. Štai kai kurie momentai, kuriuos mes norėjome pagerinti:

Ginklų skinų ir ginkluotės kolekcionavimas

Drabužių pagalba mes pakeitėme skinų sistemą į naują, atidarančią skinus visam akauntui. Skinus galima atblokuoti naudojant įvairius consumables, uždedant dalykus, renkantis ginkluotę, arba spaudant dešiniu pelytės klavišu ant dalyko ir pririšant jį prie akaunto. Daiktai, kuriuos jūs jau turite, ir kurie jau pririšti prie jūsų akaunto, automatiškai atblokuos atitinkamą skiną, kai paklius į inventorių. Atblokuotą skiną galima pritaikyti įvairiems daiktams begalę kartų (per vieną transmutacijos įkrovimą), kas padarys naujos išorės jūsų personažui parinkimą žymiai paprastesniu ir ramesniu, nes jūs visada galėsite sugrįžti į ankstesnį variantą!

Kai šis papildymas bus paleistas, įeikite į žaidimą su visais savo personažais, kad būtų atblokuoti jų skinai.

Jeigu jūs turite daiktą, patyrusį pokyčius, pavyzdžiui legendinį ginklą, arba Spinal Blade backpack iš istorijos “Escape from Lion’s Arch”, arba “Battle for Lion’s Arch”, atsiblokuos kartu ir visi ankstesni šios liniuotės skinai. Tai reiškia, kad jeigu jūs turite Twilight, tai jūs turėsite prieigą ir prie Twilight, ir prie  Dusk  skinų visame akaunte. Jeigu jūs sukūrėte Dynamic Tempered Spinal Blades, tai jūs turėsite šį skiną, ir visus ankstesnių Spinal Blade versijų skinus.

Miesto drabužiai, parduodami kaip kostiumai, pavyzdžiui Pirate Captain’s Outfit, gali būti panaudoti kaip vienas skinas drabužiuose. Nusipirkę kostiumą, jūs atblokuosite jį visiems savo personažams. Tokie kostiumai bus atskirame įdėkle ir nereikalaus Transmutation Charges aktyvuojant. Atskiri daiktai, kaip Fuzzy Hats ir Scarlet’s Spaulders, taip pat bus atblokuoti visam akuauntui, ir juos bus galima panaudoti su bet kokiais šarvais. Kai kurie daiktai, kurių nebus galima nusipirkti, bus perdaryti į begalinius tonikus.

693e1Outfit-2

Transmutacijos supaprastinimas

Senoji transmutacijos sistema buvo sudėtinga. Be to, ji buvo destruktyvi, nes jums reikėjo panaudoti du daiktus, kad rezultate gautųsi vienas. Kartais tai sunaikindavo vieno iš daiktų išorę visiems laikams, ir kartu jums reikėdavo eikvoti Transmutation Crystal. O dabar, su mūsų naująja skinų atblokavimo sistema, naujos išorės ieškojimas taps kaip niekada paprastu ir įdomiu!

Jeigu jūs kaupėte Transmutation Stones ir Crystals, nepergyvenkite! Kai sistema Drabužiai bus paleista, jūs galėsite konvertuoti juos į Transmutation Charges. Vienas Transmutation Crystal konvertuojasi į  1 įkrovimą, o Transmutation Stones konvertuojasi į tris 1.

Jeigu jūs turite daiktų su jau pakeista išore, jūs atblokuojate abi išores – ir tą, kurią turėjo daiktas su charakteristikomis, ir tą, kuri buvo naudojama kaip skinas.

Jūs galite panaudoti Transmutation Splitter bet kuriam iš transmutuotų daiktų, jeigu norite gauti prieigą prie abiejų komponentų charakteristikų, pavyzdžiui, jeigu jūs transmutavote aukšto lygio ginkluotę ir perkėlėte išorę ant balto daikto, kad nusiimtų soulbound apribojimas, jūs galite naudoti Transmutation Splitter, kad sugrįžtų aukšto lygio ginkluotės charakteristikos, nes jūs dabar galėsite perduoti šią išorę bet kuriam personažui savo akaunte.

Atradimas

Net kai aš pradėjau darbą su šiuo projektu, aš net neįsivaizdavau, kiek įvairių skinų yra žaidime. PvP drabužiai buvo neblogu startiniu tašku, nes jame buvo apie 2,000 skinų, bet ten buvo ne viskas. Mes sukūrėme Drabužius Herojaus panelėje, kur jūs galite pamatyti visus atblokuotus skinus, bet jei jums to maža, tai jums mes atnaujinome banką, įdėdami Wardrobe Storage, kur jūs galite pamatyti visus pasiekiamus skinus, kuriuos jūs galite pabandyti atidaryti! Šiame įdėkle jūs galite rūšiuoti, filtruoti ir ieškoti ne tik tuos skinus, kurie jums pasiekiami, bet ir visus, kurie yra žaidime. Tai leis jums surasti tą išorę, kurios jūs tikrai norite. Aš sugaišau keletą valandų, tiesiog spaudydamas ant visų skinų, apie kurių egzistavimą netgi neįtariau, ir aš netgi suradau savo mėgstamą, tik ką surastą skiną!

953cfAccount-Vault

Išankstinė jūsų išorės peržiūra

Anksčiau naujos išorės planavimas, įskaitant teisingas spalvas, buvo sudėtingas. Naujuose Drabužiuose jūs galėsite derinti jūsų skinus įskaitant spalvas – kiekvieną atskirą gabalėlį – iki pokyčių išsaugojimo! Taip pat mes padarėme nedidelį pakeitimą, taigi dabar tik užvedę pelytę ant spalvos paletėje, jūs pamatysite, kaip ši spalva atrodys ant šarvų. Tai padės tiek parinkti teisingas spalvas jūsų šarvams, tiek be problemų išrinkti reikalingą spalvos kanalą.

Štai ir viskas apie drabužius šiandien! Straipsnio apie naujas spalvas vertimą žiūrėkite čia!