Po artimiausio atnaujinimo, jūs galėsite žaisti naujame PvP žemėlapyje — Spirit Watch! Šiame žemėlapyje, kuris padarytas remiantis nornų tematika, atitinkamų uolų apsuptyje, yra Laukinės Gamtos Dvasių šventovės ir papildoma užduotis.

Šiame žemėlapyje mes apjungsime mūsų nusistovėjusį  žaidimą, taškų užėmimas, su nauju žaidimu — vėliavų užkariavimas, tiktais vietoje vėliavos žaidėjai kovos už šviečiantį Orb of Ascension! Žemėlapyje Spirit Watch jūs rasite galimybių gausą vertikaliam žaidimui, su susirėmimais ant tiltų, slėniuose ir uolų šlaituose. Žemėlapis pateikia masę galimybių kovoms, kol žaidėjai bėga į centrą, norėdami užgrobti orbą.

Orb-2-590x331

Štai kaip viskas prasideda: kiekvieno raudo pradžioje, Orb of Ascension atsiranda ant altoriaus, kuris randasi pačiame žemėlapio centre. Tam kad perimti orbą, žaidėjui teks išlaukti truputį laiko, tam kad pakelti orbą. Žaidėjas, kuris paėmė orbą, gali nunešti į bet kuriuos tris taškus (šventoves: vilko, varno ar meškos), kurios randasi ant uolų.

Žaidėjas su orbu, gali naudotis savo įgūdžiais, bet jis gauna 40% baudos: greičiui, o taip pat negali pasinaudoti nematomumu ar pagreitinimu. Jeigu jis pamėgins teleportuotis, jis bus partrenktas ir orbas nukris.

Kaip tik Orb of Ascension atnešamas į šventovę, šios šventovės dvasia pakyla, ir dovanoja taškus jūsų komandai. Jeigu šventovę kontroliuoja jūsų komanda, tai jūs uždirbate 30 taškų, o jeigu ne, tai gaunate 15 taškų. Taip pat, jeigu orbą pavysta nunešti į priešo šventyklą, prie taškų gavimo, šventykla akimirksniu tampa neutrali! Orbas vėl atsiranda ant altoriaus praėjus 10 sekundžių.

Šiam kartui tiek. Tikiuosi, jums patiko Spirit Watch išvaizda ir jūs patenkinti būsit nauju žemėlapiu, taip kaip ir mes!