Sveiki visi!

Kaip jau minėjome praeitoje savaitėje, 2 sezonas prasidės liepos 1 dieną! Taip kaip ši nuostabi data jau artėja, aš norėčiau jums papasakoti apie kaip kuriuos pasikeitimus, kurie, sekančiame sezone, palies Gyvojo pasaulio kontentą.

6e020Journal-Play

Gyvas pasaulis egzistuoja, tam kad stumtu Guild Wars 2 gyvąją istoriją pirmyn ir sukurtų intrigos jausmą, spekuliaciją Tyrijoje ir tarp jos gyventojų.  Mes norime sukurti jausmą tokį, kuris privers jus mastyti kad Tytijoje viskas gali pasikeisti ir privers jus nekantriai laukti kas gi bus toliau. Turime tai galvoje, pasižiūrėkime, kaip Gyvas Pasaulis dirbs antrame sezone.

Jūsų istorija

Pradedant nuo antro sezono, kiekvienas naujas Gyvo pasaulio epizodas naudos tą patį apipavidalinimą  (UI), kaip ir jūsų asmeninę istoriją. Žalia žvaigždutė žymės vietoves, o lentelėje dešinėje bus pateikiama einame informacija apie jūsų personažą ir jo progresą istorijoje. Auksinė žvaigždutė, kurią ankščiau mes naudojome Gyvai istorijai žymėti, dabar bus naudojama tik festivaliams. Kai jūsų personažas bus aktyvus kažkuriame Gyvo pasaulio žingsnyje, jūs pamatysite žalią žvaigždutę, kuri ves jus prie kito žingsnio Gyvame pasaulyje, o UI dešinėje viršuje atvaizduos informaciją apie tą žingsnį, taip pat, kaip ir asmeninėje istorijoje nuo 1 iki 80 lygio.

Chronologiška, 2 sezono istorija tęsis po 1 sezono istorijos, kur, eiliškumo tvarka, vyko iškarto po jūsų asmeninės istorijos ir Zaitano istorijos (Zhaitan) žaidime Guild Wars 2. Dialogo metu, antro sezono NPC pagal nutylėjimą pritaikys, kad jūsų personažas yra pabaigęs savo asmeninę istoriją ir pirmąjį sezoną, nežiūrint į tai kad jūs jo realiai neperėjote. Jums visiškai nebūtina padaryti savo asmeninę istoriją, tam kad galėtumėte mėgauti Gyvo pasaulio kontentu, bet bus daug geriau, jeigu jūs jį įveiksite!

Istorijos žurnalas

Lygiagrečiai su šiuo pasikeitimu, mes atnaujiname žurnalą Herojaus valdymo lange (Hero Panel) — dabar jame bus registruojami jūsų personažo žingsniai Gyvos Istorijos metu. Iš šio lango, personažai, kurie pasieks 80 lygį, galės pasirinkti — Asmeninę istorija, arba Gyvą pasaulį. Gyvo pasaulio istorijoje, jus galėsite pasirinkti atblokuotus epizodus, kuriuos jūs norėsite pereiti. Personažai žemesnio negu 80 lygis galės stebėti šiuos epizodus, o pereiti galės juos tik tada kaip pasieks 80 lygį. Žiūrėkite į Gyvą pasaulį, kaip į nuolat egzistuojančią jūsų personažo istoriją, kai pasieksite 80 lygį.

4b55dJournal-List

Tam, kad atsirakinti epizodus ir pridėti į savo žurnalą, jums reikia tik apsilankyti žaidime dviejų savaičių laikotarpį kaip tik bus sustartavęs epizodas, tada jums bus leista nuolat ir nemokamai lankytis tame epizode. Prisijungę į žaidimą ir atblokavę epizodus, jus galėsite jį pereiti bet kada ir su bet kuriuo personažu, tiek kartų kiek tik panorėsite. Praėjusius epizodus (į kuriuose nepasijungėte dviejų savaičių laikotarpyje) bus galima įsigyti už 200 kristalų. (nepamirškite, kad jūsų uždirbą auksą galiam pasikeiti į kristalus).

02c06Journal-Unlocked

Su šiuo papildymu į žurnalą, Gyvo pasaulio epizodų turinys, taps mišiniu, istorijos naujiems žingsniams ir naujo Gyvo pasaulio turiniui. Istorijos žingsniai veiks taip pačiai, kaip ir dabar, išsiųsdami jus į keliones priklausomai nuo pasirinkto epizodo, kur jis bus surištas su platesniu besivystančio sezono pasakojimu.

Papildymas atvirame pasaulyje, surištas su Gyvuoju pasauliu, visada plės arba keis Tyrijos pasaulį ir bus surištas su epizodo tema. Tai reiškia, kad jūs galėsite keliauti atviro pasaulio kontentu kartu su istorija (jeigu jūs atblokuosite epizodus) bet kuriuo momentu ir su bet kuriuo personažu iš jūsų profilio! Jūsų daugiau neribosime dvisavaitinių relizais. Tai reiškiasi, visas kontentas ir Gyvo pasaulio atlygis bus pastovus.

Taip kaip jūsų asmeninė istorija palaiko pasirinkimą, kuris keičia jūsų personažą, kol kas mes negalime apjungti pakartojimo esamos asmeninės istorijos perėjimo. Kadangi 1 sezonas buvo apleistas be žurnalo registracijos, jis nebus pasiekimas per šia naują sistemą. Mes tikimiems pridėti 1 sezoną ateityje. Kaip aš paminėjau anksčiau — geltonos žvaigždutės bus naudojamos tik per festivalius. Jos nebus saugojamos žurnale ir liks kaip laikinas kontentas, kuris atsiradinės kiekvienais metais.

Apdovanojimai ir pasiekimai

Antro epizodo metu mes pilnai atsisakome meta pasiekimų ir keičiame apdovanojimų gavimą į apdovanojimą už Gyva Istoriją. Už siužeto perėjimą, jūs gausite apdovanojimus, be to, masė skirtingų apdovanojimų bus pasiekiami Gyvame pasaulyje ir bus papildomas kiekviename epizode.

a4c23Journal-Achievements

Epizodų pasiekimai dirbs skirtingai. Po to, kai vienas iš jūsų personažų pereis epizodą, kiekvienas personažas gaus leidimą pasinaudoti naujais pasiekimais. Bet kuriuo metu po šito, jūs galėsite grįžti ir pakartoti norimą epizodą ir gauti pasiekimus. Pasiekimai taps sunkesni lyginat su pirmojo sezono pasiekimais, jie pasunkinti tam, kad tai būtų kaip iššūkis drąsiausiems žaidėjams. Kiekvienas pasiekimas duos jums pasiekimo taškus ir materialinį atlygį.

Pirmyn į antrą sezoną!

Kola kas čia visi pakeitimai, kuriuos mes paruošėme Gyvame pasaulyje. Pasimatysime starto metu – liepos 1 dieną!

Ir nepamirškite sudalyvauti Keturių vėjų festivalyje, kuris vyksta žaidime dabar! Čia netik festivalis žaidimo starto Kinijoje garbei — ten yra keletas paslėptų daiktų, kurie yra susieją su antru sezonu. Aš rekomenduočiau jums pasimatyti Roks, Brahamu, Merdžori ir susitikti su likusia komanda iki tada, kai antras sezonas startuos visu pajėgumu!

Kolinas Jahansonas