Sveiki, aš John Corpening, esu PvP komandos lyderis, ir aš jums norėčiau papasakoti apie kelis pasikeitimus, kurie įvysk PvP reitingavimo sistemoje.

Mes suprantame, kad žaidėjams reikia pailsėti nuo PvP, tam kad pažaisti WvW, pratęsti savo asmeninę istoriją, arba paprasčiausia patyrinėti pasikeitusį pasaulį po sunkios keliones į viršų turnyrinėje lentelėje. Tačiau, tam kad būti teisinga kitų atžvilgiu, kurie tęsė savo ranko kėlimą, mes įdiegiame reguliavo sistema remiantis nedideliu jūsų reitingo procento rodikliu, kiek laiko praėjo nuo jūsų paskutinės kovos.

PVP1

Vietos neaktyvių žaidėjų turnyrinėje lentelėje lėtai kris žemyn, atiduodamos aukštesnes vietas labiau aktyvesniems žaidėjams. Kaip neaktyvus žaidėjas nuspręs, kad jau laikas sugrysti į areną, jo reitingas bus atstatytas tada, kaip jis suloš kovą, o jo rankas lentelėje pakis, atsižvelgiant į tai, kurioje vietoje lentelėje jis buvo sugrįžimo metu.

Be to, mes įnešėme pakeitimus į tai, kaip veikia mūsų reitingų sistema, tam kad stabdyti reitingo pažeminimą ir pamažinome šansą geriems žaidėjams susikauti su naujokais. Mes ir toliau seksime šios sistemos darbą ir darysime naujus pakeitimus, tam kad suteikti pačią geriausia praktiką žaidėjams.

Apsilankykite turnyrinėje lentelėje ir pasižiūrėkite, kur jūs esate.

Pasimatysime žaidime!