Effigy-Lighting-Ceremony-1

Jeigu jūs čia skaitote, tai, aš tikiuosi, jūs mėgaujatės pirmosiomis išeiginėmis dienomis Dragon Bash, stebite fejerverkus, kuriuos leidžia holografinis drakonas danguje virš  Lion’s Arch ir matuojatės savo naująjį šalmą Horns of the Dragon. Gyvosios istorijos komanda nori jums priminti, kad jūsų laukia dar daugiau įdomybių. Dragon Bash pasieks savo apogėjų birželio 18 dieną, kai vyks iškamšos – vieno žaidėjo deginimo ceremonija, pavadinimu  „Memories on the Pyre“.

Visos Tyrijos pagrindinės rasės nusiuntė savo pasiuntinius į Lion’s Arch, kad jie atstovautų savo rasę simbolinio drakonų sunaikinimo ceremonijoje. Tai garbė atstovams, iš kurių daugelis patyrė asmeninius nuostolius dėl drakonų įniršio.

Kodanų atstovas Trembling Song atvyko iš Frostgorge Sound. Asuros pasiuntė Izurri, su pagyrimu baigusį Dinamikos koledžą. Chailekų genties atstovu tapo Ceaoloti. Visi šie atstovai ir daugelis kitų susirinko Lion’s Arch, kad atisiduotų pagarbą tiems, kurie krito, ir kad sustiprintų savo ryžtą negyventi daugiau drakonų baimėje, kad susivienytų dėl pergalės prieš juos. Magnus Kruvinosios Rankos su savo juokeliais bus šalia, o“Bonny” kapitonai Anne Reid, Tokk ir Theo Ashford apšildys minią prieš sudeginimo ceremoniją.

Iškamšos deginimo ceremonija pradės kitą Dragon Bash istorijos dalį – prisijunkite prie šventės!

Effigy-Lighting-Ceremony-2