Noriu visiems padėkoti už tai, kad esame 3 metus kartų žaidime. Taip pat pasveikinti sulaukus žaidimo papildymo, kuris pasirodys š.m. spalio 23 dieną. Mūsų lietuviškos bendruomenės nariai puikiai atsilaikė visus šiuos bendravimo metus, kaip sakoma buvo visko, pradedant nuo gildijos skilimo į atskiras mažas grupeles (mažas gildijas kurių jau nebėra), nesutarimų tarp gildiečių, vagysčių ir visokių kitokių dalykų kurie, padarė mus stipresniais, geresniais atidesniais, o taip pat ir atlaidesniais. Bet tai yra mažos smulkmenos, lyginat su tai kiek nuostabių akimirkų apturėjome žaidime, bendraudami ts3 kanale, o tai ir verčia mane tęsti toliau visą LT bendruomenės (gildijos) veiklą.

Pakeistas puslapio dizainas, atidarytas skype pokalbių kanalas, ruošiamas naujas gildijos veiklos planas, renkami nauji karininkai, tvarkomas gildijos pamatas ir t.t. Taip, jūs teisūs, ruošiamės naujam žaidimo papildymui.

Noriu visų paprašyti prisidėti prie šio projekto, pradedant puslapio gerinimu, baigiant gildijos valdymo tobulinimu. Kartais manęs klausia, kuom galima padėti šiam projektui, pabandysiu parašyti kelis pagrindinius aspektus kuriuose labiausiai reikalinga jūsų pagalba.

Norint, kad puslapis gyvuotų reikalingas serveris, puslapio vardo palaikymas ir begalės laiko jo priežiūrai tobulinimui ir naujinimui. Noriu paprašyti visų prisidėti prie to ir paremti šį projektą.

Jūsų parama serverio/puslapio išlaikymui

Norėdami paremti, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu.

Tel. nr. Žinutės tekstas Žinutės kaina Dovanojama suma
1679 iv1 sega 1.00 EUR 1.00 EUR
1679 iv2 sega 2.00 EUR 2.00 EUR
1679 iv3 sega 3.00 EUR 3.00 EUR
1679 iv4 sega 4.00 EUR 4.00 EUR
1679 iv5 sega 5.00 EUR 5.00 EUR
1679 iv6 sega 6.00 EUR 6.00 EUR
1679 iv7 sega 7.00 EUR 7.00 EUR
1679 iv8 sega 8.00 EUR 8.00 EUR

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto priskaičiuoti prie serverio/puslapio išlaikymo pratęsimo, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Jūsų paramą galėsiu panaudoti tik šio internetinio projekto išlaikymui. Lankytojui išsiuntus SMS žinutę, 100% paaukotos sumos (1-8 EUR) bus pervesta premijos pavidalu, kurią bus galima panaudoti tik Serveriai.lt / Dedikuoti.lt paslaugų apmokėjimui, ne kažkam kitam.

Paramos ataskaitoje naudotojas matys Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., „iv2 sega sėkmės projekto vystyme!”).

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama ir skiriama tik SMS žinutėje nurodytam naudotojui. Už žinutės tekstą atsakingas SMS siuntėjas.

http://pagalba.iv.lt/Svetainės_lankytojų_parama

Jūsų parama puslapiui

Turiu dar nemažai visko įdomaus, bet viskam neužtenka laiko ir ne visada pakanka žinių. Jūs galite padėti puslapio vertimuose, organizuoti konkursus, renginius. Daug visko galima padaryti. Ir jeigu jums yra kilusi kokia nors idėja — rašykite, nesigėdinkite. Jeigu jūs norite ir galite — welcom. Tyrija jūsų nepamirš.

Su klausimais pasiūlymais bei idėjomis — rašykite skype sega_mega_drive,  e-paštu info@guildwars2.lt.

Iš anksto ačiū visiems prisidėjusiems ir tiems kurie dar tik ketina prisidėti ir paremti šį projektą.