Sveiki visi WvW žaidėjai,

Aš čia tam, kad praneščiau apie pirma World vs. World sezoną. Po ilgų diskusijų apie jūsų atsiliepimus, mes nusprendėme padaryti keletą pakeitimų lygos sudėtyje ir pirmo sezono eigoje. Mes nusprendėme, kad teisingiau bus suskirstyti Šiaurinę Ameriką į tris lygas, kaip ir Europą. Šiaurės Amerikos atveju, šeši patys geriausiai pasauliai sudarys aukso lygą ir kovos vienas priešais kitą titanų kovoje septynias savaites. Sidabro ir bronzos lygas sudarys devyni pasauliai (po 9 pasaulius) ir veiks taip pačiai, kaip ir Europos lygos. Mes padarėme šiuos pakeitimus, tam kad išgauti maksimalų skaičių kovų per visą sezoną, išlaikant kovas tarp pasauliu įdomesnes  ir įvairesnes.

8ee4e01-WvW-s1

Atitinkamai mes nusprendėme atdėti sezono pradžią iki spalio 18 dienos, tam kad būtų ištestuoti padaryti mūsų pakeitimai. Mums atrodo, kad šis sprendimas atidėti startą — įnešant papildomus pakeitimus šiaurės Amerikos pasauliams, ne pakenks kitiems sezono aspektams. Be to, sutapatinome su artėjančiu balanso pakeitimu žaidime, tam kad balansas galiotų visą sezoną laiką.

Suplanuotas taškų gražinimas World Ability įvyks spalio 1 dieną, papildomo anuliavimo prieš sezoną nebus. Be to, mes pateiksime jums bonusines skrynias už WvW ranką (WvW rank up chests). Kiekvieno mačo pabaigoje, WvW žaidėjai gaus vieną, dvi, arba tris bonusines dėžutes priklausomai nuo pasiektų serverio rezultatų. Šios dėžės bus pririštos prie jūsų profilio, o ne prie personažo. Šie pastovūs WvW, pagerinimai,  dirbs nepriklausomai nuo to, ar vyksta sezonas ar ne.

7954502-WvW-s1

Mes įsitikinę, kad pirmas sezonas turės didelį pasisekimą ir kad toks naujas formatas bus dar geresnis, už tą kurį mes planavome anksčiau. Pirmame sezone bus visi ypatumai, apie kuriuos mes kalbėjome anksčiau, tik tai viskas prasidės dviems savaitėmis vėliau.  Mes nekantriai laukiame pirmo sezono rezultatų ir galimybės stebėti kaip mūsų išrinkti pasauliai kovos tarpusavyje.

Kol kas viskas,
Devon Carver