2013 spalio 18 dieną mes paleidome pirmą World vs. World sezoną. Daugiau kaip septynių savaičių laikotarpyje WvW laukuose vyko karšti mūšiai už karūną ir garbę. Po kelių mėnesių mes pateikėme visiškai naują WvW žemėlapį — Edge of the Mists, o kartu su juo ir pagerintą eilių sistemą. Tuo pačiu galime pranešti apie 2014 WvW pavasarinį turnyrą, kuris prasidės kovo 28 dieną ir tęsis iki gegužės 16 dienos.

Kas atsitiko su sezonais?

Vienas iš pagrindinių pasikeitimų bus toks, kad WvW turnyrų formatas buvo perdarytas — anksčiau formatas buvo panašus į sportinės lygos, o dabar jis bus panašus į turnyrą. Mes pristatome naują turnyrų organizavimo sistemą tarp pasaulių – „Swiss-style“. Tai reiškia, kas kovos bus dar įdomesnės, taip kaip laimėtojai kovos tarpusavyje dėl pirmos vietos, o kiti kovos tarpusavyje su jiems lygiais priešininkais. Todėl mes ir pakeitėme pavadinimą (buvo Sezonai, tapo Turnyrai), taip kaip šis pavadinimas daug geriau išreiškia šio įvykio ypatumus.

2b308Ogre-1920x1080

Kas naujo bus Turnyre?

Be naujos sistemos kuri organizuos kovas tarp pasaulių, bus ir kiti svarbūs pakeitimai.

Pradžiai, mes pristatome visiškai naują atlygio sistemą už dalyvavimą. Visi žaidėjai, kurie atliks meta-pasiekimus, gaus turnyrinius bilietus, kurių kiekis priklausys nuo jų pasaulio užimtos vietos rezultatų lentelėje ir kuriuos bus galima pasikeisti į įvairius daiktus pas prekeivius, kai turnyras pasibaigs. Ten bus ir nauji ginklų skinų rinkiniai, kurių nebus galima įsigyti niekur kitur, obsidian shards, dragonite ore, ascendet papuošalai ir daug visko kito. Mes suprantame, kad pirmo sezono atlygis visiškai netenkino žaidėjų ir mes tikrai norime ištaisyti tai. Daugiau konkretesnės informacijos apie atlygius mes pateiksime vėliau, įskaitant kainą ir kiekį bilietų, kurį gaus kiekvienas iš pasaulių.

Sudėtingumas turnyriniuose pasiekimuose bus šiek tiek sumažintas, tam, kad tai būtų pasiekiama daugeliui žaidėjų. Skaičiai bus sumažinti tiek, kad žaidėjai meta pasiekimus galėtų padaryti per 7 dienas. Kiekvienas pasiekimas turės ir savo atlygį — kaip ir daiktus, taip ir pasiekimo taškus.

Na ir, pagaliau, mes padarėme pakeitimus nustatymo būde, kokiam pasauliui priklauso jūsų personažas turnyro atlygis. Vietoje to, kad jus asocijuoti su pirmu pasauliu, į kurį jūs įėjote turnyro metu, sistema seks jūsų veiksmus WvW ir nuspręs kokiame pasaulyje jūs žaidėte ilgiau ir produktyviau ir tada asocijuos jus su tuo pasauliu. Taip pat mes pridėjome į visus WvW žemėlapius NPC, pas kuriuos jūs galėsite sužinoti, su kokiu pasauliu jūs asocijuojami.

a3039Jungle-Keep-1820x1080

Pasimatysime Rūke!

Su naujo tipo turnyru, lengviau pasiekiamais pasiekimais, su pagerintais atlygiais, pagerinta eilių sistema ir galimybe kovoti Rūke ir stovit eilėje vien metu, pavasarinis 2014 turnyras taps sekančiu WvW evoliucijos žingsniu! Rūke laukia epinės kovos, o apie laimėtojus nebus žinoma iki pat pabaigos. Jūsų laukia naujas atlygis, už kurį verta kovoti, nauji pasiekimai ir nesibaigiančios kovos Rūke. Pirmyn į pergalę!