secret_of_southsun

2013 gegužės 14 d.

Tropikų saloje Southsun Cove bręsta nemalonumai.

Pirkėjai ir pradavėjai iš Consortium priglaudė pabėgėlius, kuriuos Molten Alliance išvijo iš jų žemių, bet daugumas iš atvykusių jaučiasi įkalinti, negu svečiais šioje saloje. Naujieji gyventojai gyvena sukilimo nuotaikomis, o kažkas, vietinius gyvulius privedė prie didelės agresijos, ir tik jūs ir Inspektorė Kiel iš Lionguard gali numalšinti tai ir išsiaiškinti  Southsun paslaptis!

Nauji ypatumai

0c6d91-Keep-the-PeaceIšgelbėkite Southsun Cove

Inspektorė Kiel iš Lionguard gavo užduotį, padaryti tvarka saloje, bet ji negali su tuo susitvarkyti viena. Šioje naujoje Gyvos Istorijos šakoje, jūs padėsite Kiel susitvarkyti su naujais gyventojais Southsun Cove ir išsiaiškinsite gyvūnų puldinėjimo priežasties šaltinį!

 

 

32c6c2-Blow-Off-Some-SteamIšbandyk naują žaidimą — krabų mėtymas

Tam, kad pamiršti problemas, gyventojai Southsun Cove sugalvojo naują žiaurų žaidimą: Krabų Mėtymas (Crab Toss)! Šiame instanciniame mini žaidime, žaidėjai stengiasi surinkti taškus, rinkdami krabus ir atsimušinėdami nuo karkų atakų (karka). Linksmybės saulėje ir Southsun stiliuje!

 

 

609f23-Introducing-TrapsPristatome spąstus World vs. World režime

Spąstai, tai velniškai geras daikčiukai, kuriuos galima įsigyti pas  Traps ir Tricks ekipuotės pardavinėtojus bet kuriame WvW žemėlapyje. Pradžiai mes pristatome anti-nematomumą (kova su nematomais priešais mūšio lauke) ir spąstus, kurie naikina priešininkų atsargas. Bet artimiausiame mėnesyje mes pateiksime dar daugiau tokių siurprizų kurie įneš chaosą Rūke!

 

 

Vaizdai

d1b23Southsun-Screen-3 a5800Southsun-Screen-4 a97f65-The-End-of-Culling 9956f2-Blow-Off-Some-Steam 9d0d34-Get-More-out-of-WvW 8dae1Southsun-Screen-5

SecretOfSouthsun-1920x1080