Southsun2

2013 gegužės 28 d.

Laukinių žvėrių atakų Southsun Cove kaltininkas buvo pagaliau išaiškintas: silvari renegatas Keneč (Canach).

Po žlugusio bandymo išvaduoti naujuosius gyventojus nuo juos išnaudojančio Konsorciumo, Keneč visos salos gyvūnus pavertė naikinimo ginklais. Ar jūs galite su inspektore Kiel iš Liūtų Sargybos sustabdyti jį iki tol, kol Southsun Cove krantai taps raudoni nuo kraujo?

Naujos ypatybės

d0e6801-Hunt-Down-CanachSusekti Canach

Prisijunkite prie Kiel misijos, gaudant žudantį ir baisųjį Keneč! Šiame naujame požemyje jūs pateksite į Kenečo Irštvą (Canach’s Lair) požeminėje solo misijoje po sala. Jeigu jūs sugebėsite nugalėti nesugaunamą silvari, jūs galėsite atblokuoti visiškai naują ir sudėtingą nuotykį grupei!


21b4c02-LastStand-A-Monstrous-ThreatSiaubinga grėsmė

Jei net jūs nugalėsite Keneč, ar jūs galėsite sutrukdyti jam įvykdyti savo generalinį planą? Apginkite Southsun Cove gyventojus nuo milžiniško lemtingo siautėjančių laukinių žvėrių smūgio arba mirkite kankinami! O pradedant nuo liepos 5 dienos, milžiniška pabaisa prisijungs prie kautynių – jei jūs nepadėsite, ji sunaikins gyventojus ir viską, ką jie yra pastatę!


74ab404-LastStand-New-Improved-World-XPNaujas, pagerintas World XP

Mes geriname World XP gavimo būdus World vs žaidėjams. World! Dabar jūs gausite apdovanojimus už žymiai didesnį veiksmų kiekį Rūkuose –  už viską, pradedant apsiausties ginklų sunaikinimu, sienų pataisymu, ekskorto misijomis ir t.t.


4e8b105-LastStand-Greater-Variety-and-More-RewardsDaugiau apdovanojimų  WvW

Mes pridedame naujus kasdieninius apdovanojimus į WvW, iš kurių jūs galėsite rinktis — ką atlikti, kad galėtumėte užsidirbti World XP, žaisdami taip, kaip jums patinka. Ir kiekvieną kartą, gaudami naują rangą (World rank), jūs gausite bonusų skrynią, pripildytą naudingų WvW daiktų!


d530206-LastStand-Dangerous-New-WvW-AbilitiesNauji, pavojingi  WvW gebėjimai

Tapkite dar labiau žudančiais Rūkuose su naujuoju World vs. World gebėjimais, tokiais, kaip Burning Oil Mastery arba su naujais Defense Against Guards rangais!


5982107-LastStand-Introducing-Infusions-in-WvWPristatome Infusions ir  Ascended ginkluotę WvW

Dabar jūs galite įsigyti Ascended žiedų ir amuletų, o taip pat pagerinti savo WvW gebėjimus 6 naujų Infusions pagalba, kurie duos jūsų personažui ypatingus WvW bonusus! Tiesiog pasikalbėkite su nauju prekeiviu Laurel and Badge Merchant bet kuriame žemėlapyje.


4d786WvW-Match-ResetRungtynių organizacijos sistemos pasikeitimas WvW!

World vs rungtynės. World laukia įvairovių injekcija! Su šiais pasikeitimais jūs galite drąsiai laukti susitikimo su naujais oponentais, o taip pat jūs galėsite testuoti savo įgūdžius prieš didesnį priešų skaičių!


531bd08-LastStand-Update-Custom-PvP-ArenasAtnaujinimas: Asmeninės PvP arenos ir stebėtojo režimas

Mes gavome puikių atsiliepimų iš beta žaidėjų, kurie leido mums ištaisyti klaidas ir atlikti šių naujų funkcijų pagerinimą. Taip pat mes įdedame Custom Arena Time Tokens į Gem Store, kad žaidėjai galėtų pratęsti jų mėgstamų arenų egzistavimo laiką!


680d0Reef-RiderNauji apdovanojimai Southsun Cove

Suraskite savo nuosavą miniatiūrinį rifų raitelį (Mini Reef Rider) – asmeninį draugą, kurį surasti bus galima tik iki birželio 11 dienos! Kai kurie salos Southsun gyventojų gynėjai taip pat galės gauti Gyventojo Amuletą, Dovaną ir  Žiedą (Settler’s Amulet, Keepsake и Ring)! Gaukite šiuos retus naujus apdovanojimus iš monstrų arba skrynių Southsun Cove, o taip pat žaisdami Crab Toss!


3d811Fervid-Censer-and-Sclerite-Karka-ShellIšskirtiniai  Southsun daiktai: Fervid Censer ir Sclerite Karka Shell

Rizika  Southsun Cove didžiulė, tačiau tiek pat didžiulis ir apdovanojimas! Žaidėjai, kurie padės išsaugoti taiką Secret of Southsun įvykio metu, galės gauti du išskirtinius daiktus ant nugaros: gėlę Fervid Censer ir plazdantį Sclerite Karka Shell!


3d811Fervid-Censer-and-Sclerite-Karka-Shell 680d0Reef-Rider 531bd08-LastStand-Update-Custom-PvP-Arenas 5982107-LastStand-Introducing-Infusions-in-WvW d530206-LastStand-Dangerous-New-WvW-Abilities d0e6801-Hunt-Down-Canach 74ab404-LastStand-New-Improved-World-XP 21b4c02-LastStand-A-Monstrous-Threat

LastStandAtSouthsun-1920x1200