CAR-CRASH-EU-Team

Car Crash – Europos regiono nugalėtojai

Strategija: Atrankinių turnyrų metu, Car Crash komanda naudojo jėgos sukoncentravimo taktiką — 4 komandos žaidėjai užvirdavo kovą priešininkų tarpe, o jų inžinierius tuo tarpu užimdinėdavo taškus.

Gera sutepta mašina: Vykstant į turnyrą,  Car Crash jautėsi tvirtai. Komanda sava parodė per kovas su kitomis komandomis, o tai jiems ir padėjo pasiruošti kovoms atrankiniame turnyre.

Pasitikėjimo jausmas: Komanda yra visiškai patenkinta tapusi PvP istorija žaidime Guild Wars 2. “Mes padarysime viską ką galime, atstovaudami Europą”, pareiškė komandos kapitonas Ixl Super Ixl.

9947eSYNC-NA-Team

[SYNC] – Amerikos regiono nugalėtojai

Strategija: Atrankinių turnyrų metu,  [SYNC] naudojo taktiką trijų taškų spaudimas, sargas ir vagis bėgiojo po skirtingus taškus.

Saldi pergalė: Pas [SYNC] komandos narius išliko malonūs prisiminimai apie tai, kaip jie atsikovojo pergalę finalinėje kovoje atrankiniame turnyre, nors ir pradžioje rezultatas buvo 0-2 ne jų naudai.

Žvelgiant į ateitį: Keliaujant į kviestinį turnyrą, [SYNC] pasitiki savimi. Komandos kapitonas Caed kalba, “Mes esame patenkinti keliaudami į šį šou ir norime parodyti visiems, kad Guild Wars 2 — nuostabus žaidimas, kurį galima ne tik žaisti, bet ir žiūrėti!”