ArenaNet visada stengėsi, padaryti taip, kad ir kur jūs būtumėte, galėtumėte žaisti su savo draugais. Šiame straipsnyje yra aprašyti būdai ir technologijos, kuriomis tai pasiekta.

Žaidimo pirkimas

Kai bus išleistas žaidimas Guild Wars 2, egzistuos trys pagrindiniai regionai:

– Europa: Europos teritorija nuo rytų iki vakarų. Žaidėjai iš šių regionų bus pririšti prie europietiško duomenų centro.

– Šiaurinė Amerika: Kanada, Meksika, JAV. Žaidėjai priklausantys šiam regionui bus pririšti prie Šiaurės Amerikos duomenų centro.

– Kiti: visi nepaminėti regionai bus pririšti prie Šiaurės Amerikos duomenų centro.

Pilną šalių ir regionų sąrašą jūs galite rasti oficialiame puslapyje.

 

Perkant iš oficialus puslapio raktą, jis iškarto yra priskiriamas teisingam regionui.

Perkant iš perpardavinėtojų, jūs gausite raktą, kurį būtina užregistruoti specialiame puslapyje, kad būtų sukurtas jūsų žaidimo profilis. Kai bus kuriamas profilis, sistema automatiškai priskirs regioną, kuriam jūs priklausote, ir kokiam regionui yra skirtas raktas. Tai daroma dėl to, kad jus priskirtų teisingam duomenų centrui, kuriam bus priskirta jūsų regiono pagalbos tarnyba.

Pasaulio pasirinkimas

Kai tik pasileisite žaidimą, sistema paprašys pasirinkti jūsų namų serverį. Pagal nutylėjimą pavaizduoti pasauliai, priklausantys jūsų regionui, bet jūs galite pasirinkit bet kurį pasaulį. T.y. jeigu jūs, pavyzdžiui, gyvenate Europoje, bet norite žaisti Šiaurės Amerikos serveriuose — jūs tai galite ir padaryti.

Paleidimo momentu žaidėjai galės nemokamai keisti savo pasirinktus serverius. Tačiau, kai populiacija serveriuose stabilizuosis, serverio pakeitimą bus galima padaryti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę, ir šis veiksmas kainuos tam tikrą sumą brangakmenių (priklausomai nuo populiacijos tame serveryje, į kurį jūs norite pereiti).

Praėjus kažkiek laiko, mes jums papasakosime apie „svečio“ rėžimą, kuris žaidėjams leis lankytis bet kuriame serveryje kaip svečiui, be jokio mokesčio. Vienintelis apribojimas — jūs negalėsite dalyvauti WvW rėžime, kai būsite svečiuose, t.y. kitame serveryje, o „Bonusus“ nuo serverių, bet kokiu atveju jūs gausite iš savo serverio.

Pasirinkite savo kalbą

Ir pabaigai mes galime jums pasiūlyti labai paprastą kalbos pasikeitimo sistemą visam žaidimui (šiuo metu leidžiamos kalbos – anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų).

Kai tik paleisite žaidimą, klientas pats nustatys jūsų operacinės sistemos kalbą ir pasirinkimą reikiamoje sistemoje. Jeigu jūs norite žaisti žaidimą kita kalba, jūs galite tai lengvai padaryti sistemos nustatymuose, o ji savo ruožtu pati atsiųs reikiamus audio failus. O taip pat teksto perjungimą į kitą kalbą galite padaryti pačiame žaidime t.y., išlikdami jame.