Pirmojo beta-testo metu (balandžio 27-29 d.), namų pasaulio pasirinkimas ir pasaulių perjungimas dirbs taip pačiai, kaip ir bus išleistas Guild Wars 2 žaidimas.
Kaip jūs įsijungiate žaidimą pirmą kartą, jums bus pateikta galimybė pasirinkti bet kurį serverį, taip vadinama – namų pasaulį. Jeigu jūs pasirinksite serverį tokį, kuris randasi kitam regione, o jūsų pirktas žaidimas yra iš kito regiono, jus išjungs iš žaidimo, labai trumpam laikui, tai reikalinga tam, kad įvyktų pririšimas jūsų profilio prie kito regiono. Kaip tik jūs pasirinksite namų serverį, visi sukurti jūsų personažai priklausys jam, ir atstovaus šį serverį pasaulis prieš pasaulį rėžime.

Jūs galėsite pakeisti namų serverį, bet tam dalykui galioja limitas – vienas pakeitimas per 7 dienas, o prie viso to, toks serverio pasikeitimas kainuos žaidėjui 1800 brangakmenių. Keičiant pasaulį visi jūsų sukurti personažai migruoja į pakeistą serverį. Bet kuris papildomai sukurtas personažas, priklausys jau naujam, jūsų pasirinktam, namų pasauliui.

Kai bus žaidimas Guild Wars 2 išleistas, jūs galėsite žaisti su draugais iš kitų pasaulių, naudodamiesi „svečio“ rėžimu. „Svečio“ rėžime, jūs galėsite žaisti bet kokiame pasaulyje, kuriame yra jūsų draugai, bet su kaip kokiais apribojimais. Pavyzdys, būdami „svečio“ rėžime jūs negalėsite dalyvauti pasaulis prieš pasaulį (WvW).

Namų serverio pasirinkimas ir galimybė jį pasikeiti veiks beta-testavimo metu, tačiau „svečio „ rėžimas bus išjungtas. Visi testavimo metu gaus 2000 brangakmenių nemokamai, taip kad jūs galėsite nusipirkti serverio pakeitimą, jeigu jums tai bus reikalinga. Taip kaip serverio pasikeitimas bus leidžiamas viena kartą per 7 dienas, todėl beta-testo metu, pasikeisti serverį galėsite tik vieną kartą.
Mes jums rekomenduojam pasidaryti planą ir pasirinktu serverį dar iki Beta-testui prasidedant.

Apačioje rasite serverių sąrašą, kuriuos bus galima pasirinkti artimiausiu beta-testo metu.

Europiniai pasauliai

Kodonur Gandara
Kodash
Blacktide
Istan
Vabbi
Kourna
Fissure of Woe
Underworld
Ring of Fire
Far Shiverpeaks
Petrified Forest
Jade Sea
Desolation
Magus Falls
Whiteside Ridge
Fort Ranik
Ruins of Surmia
Sharp’s Corner
Aurora Glade
Riverside
Elona Reach
Augury Rock
Abaddon’s Mouth

Amerikietiški pasauliai

Anvil Rock
Borlis Pass
Yak’s Bend
Henge of Denravi
Maguuma
Sorrow’s Furnace
Kaineng
Jade Quarry
Fort Aspenwood
Ehmry Bay
Ferguson’s Crossing
Darkhaven
Vasburg
Eredon Terrace
Crystal Desert
Tarnished Coast
Steamspur Mountains
Blazeridge Mountains
Isle of Janthir
Sea of Sorrows
Deldrimor
Scavenger’s Causeway
Moladune
Eternal Grove