Artėjančiame pače mes padarėme kaip kuriuos pakeitimus ekonomikoje ir norime papasakoti jums apie šiuos pakeitimus. Mes visiškai patenkinti šiais pakeitimai, ir jų reikšme žaidimui

Mokamo remonto pabaiga

34175Dungeon-Repair-Anvil-1920x1080

Nežiūrint į tai kad buvo pralaimėta kova dėl Kapitonų tarybos vietos, Evonas nutarė mokėti visiems taisymo meistrams iš savo kišenės. Taip viskas teisingai — artėja ta diena, kaip jums nereiks mokėti už eilinį šarvų taisymą! Tyrinėkite ir studijuokite visoje Tyrijoje ir visiškai nesijaudinkite apie jūsų šarvų taisymą. Mes galvojame, kad laikas, prarastas tam reikalui, grysti ir susiremontuoti — pilnai pakankama bauda ir dar antra bauda bereikalingas monetų praradimas, taip kaip iš dalies baudžiami tik nauji nepatyrę žaidėjai.

Dropas iš dinaminių įvykių ir čempionų

Įskaitant pakeitimus, kurie i žaidimo pašalins kaip kurias sistemas, kurios auksą išimdavo iš žaidimo, mus reikia įsitikinti, kad ekonomika liks subalansuota aukso atžvilgiu žaidime. Mes sumažinsime aukso kiekį, kurį galima gauti iš čempionų ir įvykių, tam kad išsaugoti ekonomikos balansą.

512faCave-Troll-1920x1080

Mystic Forge

Mistinė kalvė įgaus taip pat masę pakeitimų. Pradžiai — mes keičiame tai, kaip Zommoros duoda rare ir exotic atlygį, padidindami sėkmės šansą. Tai tik pirmas laiptelis iki tolimesnių pakeitimų, kurie padarys kalvę su geresne patirtimi. Prašome, atminkite, kad šansas išgauti prekursoriams NEBUS keičiamas.

Treitų pakeitimas

b9eeeQueen-Karka-1920x1080

Po pačo paleidimo, jūs galėsite pasikeisti savo greitu bet kurioje vietoje, ir jums nereiks sugrysti iki treitų trenerio. Tam, kad padaryti tai dar parasčiau  — jums nereiks mokėti už greitų pakeitimą! Mes galvojame, kad mokestis maišo eksperimentuoti savo malonumui, todėl mes jį pašalinsime.

Mes galvojame, kad šie pakeitimai pridės žaidimui jėgų ir padarys jums ilgalaikį malonumą. Įskaitant artėjantį startą Kinijoje, šis momentas yra pats tinkamiausias, tam kad pagerinti žaidimo ekonomiką.