Viena iš techninio pačo dalių, ties kuria mes dirbome, buvo nukreipta į pagerinimą kaip kurių praktinių sistemų. Aš norėjau apie jas trumpai pakalbėti iki to, kaip jos atkeliaus su balandžio paču.

92b7dRunning-through-WvW

Pradžiai, gildijos lyderiai, kurie norėjo truputį daugiau galimybių valdant žaidėjus, bus patenkinti tuo, kad galės matyti datą, kada paskutinį kartą buvo prisijungęs į žaidimą gildijos narys.

Taip pat mes pagerinome instrumentą grupių paieškai. Jūs galėsite daryti paieška ir WvW kategorijose, jeigu jums bus reikalingi draugai Rūke. Šiam reikalui mes pridėjome skirtingus kanalus kiekvienam  Borderland‘ui, o taip pat ir  Eternal Battlegrounds,  ir naujam žemėlapiui Edge of the Mist.

Be viso šito, mes pagerinome ir paieška daugiakalbiams serveriams, dabar jūs galėsite nurodyti ir kalbą grupės paieškoje. Tai padės dar geriau organizuoti grupes ir ieškoti žaidėjų, kurie puikiai supras vienas kitą.

Pagaliau, mes pagerinome gildijos narių palaikymo sistemą ir padarėme keletą pakeitimų back end’e, tam kad sumažinti galimybes grifingui.

Šie pakeitimai tai tik maža dalis, kuriu pagalba darome galimybę dalintis Tyrijos pasauliu su kitais žaidėjais paprastesniu ir įdomesniu  – sekite naujienas kitoje savaitėse, tam kad sužinotumėte apie šiuos pakeitimus!