Koki paslaptingi apdovanojimus paslėpti giliai Ultimate Citizen’s Rescue Bag tiems, kas nugalėjo Scarlet’s Prime Hologram? Herojai, kurie puola skraidančius Skarlet laivus, randa retus daiktus iš praėjusio relizo, o taip pat ir naujus lobius! Naikinama Skarlet apsauga vietovėje Breachmaker, tam kad išlaisvinti  Lion’s Arch ir gauti retus daiktams, tokius, kaip  Molten Jetpack, Monocle, Air-Filtration Device, Scarlet’s Kiss, Scarlet’s Rainbow ir daug kitokių daiktų!

Prie viso šito su nedideliu šansu, gali iškristi daiktai iš praėjusių relizų, toki, kaip Mini Twisted Watchwork Moa ir Toxic Hybrid, Zealot ir Celestial receptai, Sentinel Gear ir daiktai kraftui, toki, kaip Pristine Toxic Spore Samples, Quartz Crystals ir Watchwork Sprockets!

d1b31Monocle-1

Tai paskutinis šansas gauti šiuos retus daiktus, kovojant Skarlet oro laive, nugalint jos holograminę apsaugą. Visa tai bus pasiekiama iki kovo 18 dienos! Su neseniai Assault Knights pasilpninimu, kovų sudėtingumas pasikeitė, ir dabar pats laikas susirinkti visiems ir kovoti prieš Sarlet!

7da8aRucksack-1