Ir taip, paskutinė savaitė ArenaNet buvo apvainikuota išskirtiniu šurmuliu. Ir mes buvome beprotiškai laimingi, kad jūs džiaugėtės žaidimu kartu su mumis. Mes gavo labai didelį skaičių atsiliepimų kurie buvo apie šį beta įvykį ir dar didesnį kiekį užsiregistravusiųjų dėl dalyvavimo beta-įvykiuose, taip kad atėjo laikas peržvelgti viską.

PC Gamer patalpino didelį kiekį klausimų kas liečia prėjusį beta-savaitgalį ir pasidalino savo nuomone apie perpildytus serverius žaidime Guild Wars 2. Reiktų pažymėti, kad jie buvo patenkinti tuo ką jie pamatė. Guild Wars 2 greitai užsitarnauja tokią reputaciją „labiausia mąstantis MMORPG“

Massively, Shawn ir Elisabeth daug pasakė apie praėjusį beta-savaitgalį. „Aš norėčiau pabrėžti, kad paskutinis savaitgalis tapo netik paprasto beta-įvykio testavo savaitgaliu, bet ir savaitgalis kuris griovė mano įtarimus apie tai, kad ArenaNet sužlugdys GuildWars frančizę.“ (Shown). O taip pat, Massively smulkiai ištyrinėjo kraftingo sistemą, klausimų pavidalu ir video siužetais.

MMORPG.com paskelbė nuostabių aprašymų apie beta-savaitgalį pradedant Ascelono katakombomis ir pabaigai PvP ir apžvalga apie startines lokacijas žaidime Guild Wars 2. Garis paskelbė smulkią ataskaitą, pavadinęs ja „Kokiu būdų Guild Wars 2 padarė žingsnį vienu laipteliu aukščiau“. O taip pat Garsi pažymėjo, kad „Guild Wars 2 augina savo inovacijas ant fundamentinio MMORPG skeleto, prieš tai jas pagerindamas. Ir visiškai nesibijo tas idėjas pateikti žaidėjams.”

Kotaku’s Mike Fahey taip pat daug ką pačiupinėjo per šį savaitgalį, GW2 mūšį pavadinęs „be proto įdomiu“. Jis pastebi, kad įgūdžiai yra padaryti tokiu būdu, kad jie idealiai draugauja vienas su kitu, kaip būna paleisti sudėtingiausi burtai eilėmis (vienas po kito leidžiamas įgūdis) arba kelis akrobatinius etiudus iššauktus vieno mygtuko paspaudimu.

Gamebreaker TV taip pat žavisi GW2 ir pateikė visą eilę straipsnių su video medžiaga. Gamespot visą eilę aparašymų apie startinę žmonių ir nornų lokaciją, apie puolimą Grawl Cave ir apie žaidimą su Charr.

Už Atlanto Vokietijos apžvalgininkai Gamestar ir Buffed taip pat užvertė video medžiaga apie žaidimo eigą, kurią lydėjo išsamūs komentarai. Onlinewelten su mumis pasidalino straipsniu apie personažo kūrimą ir asmeninę istoriją.

Ir pagaliau, IGN atsiliepė su tokia apžvalga: „Be abejo, ArenaNet kuria nuostabų žaidimą. Pats gražiausias, su savotišku kraštovaizdžiu, išdėliotu į keturias vietas, ir taip pat iš niekur tai nenukopijuota, kaip tai būdinga kitiems žaidimams.“ O štai ir pati apžvalga, ir PvP.

Praeita savaitė mums pasibaigė kažkuo ypatingu, tai 48 valandas buvo galima užsiregistruoti į beta testavimą. Mūsų technikai dirbo nenuleisdami rankų, kol mūsų alkani fanai stengėsi užsiregistruoti į beta-testą. Ir galų gale, mes pasiekėme norimą rezultatą, daugiau negu MILIJONAS fanų užsimanė išbandyti mūsų žaidimą (nors, jeigu iš tikro, registraciją mes uždarėme truputį veliau).

Tai ką, draugai, ačiū jums už kupina įspūdžių savaitę, laikykite akis plačiai atvertas, jūsų laukia dar labai daug visko įdomaus.

Kaip kurie straipsniai yra išversti:

Ascelono Katakombos – požemio perėjimas

Dešimt dalykų, kuriuos sužinojau iš Guild Wars 2 beta įvykio metu

Gildija – žaidime Guild Wars 2

Apžvalga startinės lokacijos – Guild Wars 2

Guild Wars 2 – Pliusai ir Minusai