Beta įvykis pasibaigė, visa pagrindinė informacija dar bus ateityje ir turbūt atsiras arčiau į vakarą, bet jau dabar yra į ką pažiūrėti ir paskaityti.

Visų prima, forume Guild Wars 2 Guru, Martin trumpai papasakojo apie daiktų susigadinimą ir taisymą:

Kiekvieną kartą, kaip jūs mirštate, vienas iš šarvų elementų apsigadina. Kada visi jie bus sugadinti, šarvai „sulūš“ ir jums būtinai juos reiks susitvarkyti arba pasikeisti.Šis sistema labai stipriai skiriasi nuo panašių sistemų kituose žaidimuose — jums nepavyksta išsisukti nuo priešininko daromos žalos (dėl to genda šarvai kituose žaidimuose), bet jūs galite išsisukti nuo sužeidimų dėka jūsų sumanaus žaidimo stiliaus (taip galima saugoti šarvus žaidime Guild Wars 2).

Trumpiau — žaidime Guild Wars 2 šarvai sugadinami ne nuo gaunamos žalos o tik tuo atveju, jeigu jūs mirštate. Stiprus lojalumas žaidėjams 🙂

Toliau. Turbūt visi jau matė vaizdą su nekromanto Treitais. Žmogus, kuris tai parodė, iki tam tikro leidimo lygio papasakojo, kaip dirba Treitai ir ką su jais veikti.

Dėmesio. Ši informacija nėra patvirtinta oficialiai!

Kaip pasieksite maksimalų lygį jūs turėsite 70 taškų, kuriuos galėsite panaudoti penkiose skirtingose kategorijose. Kategorijos priklauso nuo jūsų profesijos. Vienai kategorijai galima panaudoti 30 taškų. Ant 5, 15 ir 25 taškus jūs gaunate automatiškai tai žinoma kaip  „mažieji“ Treitai. Ant 10, 20 ir 0 taškų jūs gausite galimybę pasirinkti pagrindinius Treitus.

Treitai duoda tokio tipo parametrus +5% žalai naudojant kirvį, +30% padidina minionų daromą žalą, +60% padidina minionų gyvybę ir t.t.

Na ir užkandai naujutėlaičiai vaizdai.

Atsisakymas — mes nedalyvaujame beta įvykiuose ir nelaužom susitarimo dėl informacijos neskleidimo. Visa pateikta informacija yra laisvai pasiekiama fanų puslapiuose ir forumuose.

Disclaimer: We are not participating in the beta and are not breaking the NDA, we’re simply curating images throughout forums, “fansites”, and the web.