black-flag-187x300Pagerinkite resursų rinkimą su nauju nesibaigiančiu Molten Alliance Pick! Atnaujinkite savo herojų naujomis spalvomis  Flame Dye ir Frost Dye! Pasimatuokite naujus kostiumus!
Visa tai laukia jūsų Gem Store jau šiandieną!

Primename, kad kristalus jūs galite gauti keliais budai, keisdami žaidimo auksą į kristalus, arba nusipirkti žaidime su kreditine kortele, arba nusipirkti Gamecard internetinėje parduotuvėje.

Neribotas naudojimas Molten Alliance Pick

56be3Molten-Alliance-Pick_2Tai sunkus instrumentas, kurį pagamino Molten Alliance, neturintis apribojimo naudojime (nelūžta ir nedingsta), o jo efektyvumas prilygsta Orichalcum Mining Pick. Bet paskubėkite! Šis instrumentas bus prekyboje nuo balandžio 15 iki gegužės 13, skyriuje „Services“.

 

 

 

Spalvos — Flame and Frost Dye Kits

ae1c8Flame-and-Frost-Dye-KitsTai komplektinės spalvos, primenančios apie paskutinę Flame & Frost dalį, kiekvienoje iš jų galima rasti vieną atsitiktinę spalvą iš 25. Kiekvienas Flame Dye Kit ir Frost Dye Kit gali duoti 1 iš 6 išskirtinę ugninę arba ledo spalvą!

 

 

 

Keturi nauji stilingi marškinėliai

b3bccHonor-ShirtsAtsinaujinkite savo pavasarinę išvaizdą naujais marškinėliais! Fitted Casual Shirt, Layered Vest, Silk Brocade Vest with Shirt ir Striped Silk Vest with Shirt, šia kolekciją galima rasti „Style“ kategorijoje Gem Store parduotuvėje.

 

 

 

 

Atsidarykite Gem Store (klavišas O) ir pirkite viską kas jums patiks už  kristalus!