Nusibodo stovėti eilėje dėl WvW? Nenorite daugiau laukti valandų valandas to momento, kai sistema pagaliau įsileis jus į mūšį? Greitai ši problema išnyks — mūsų laukia naujas pertekliaus (overflow) žemėlapis, skirtas WvW — Edge of the Mists!
Sveiki vaikinai, aš esu čia, kad anonsuočiau mūsų naują, pribloškiantį kūrinį, skirtą World vs. World!

Mes esame kūrimo procese visiškai naujo žemėlapio, kuris leis jums mėgautis WvW, kol jūs laukiate savo eilės prie įėjimo į Borderlands ir Eternal Battleground. Šis naujas žemėlapis, Edge of the Mists, turės galimybę patalpinti tiek žaidėjų, kiek tik bus norinčių žaisti vienu metu. Skirtingai nuo pagrindinių WvW žemėlapių, kai tik užsipildys viena Edge of the Mists versija, bus sukurta antroji.

3933b01-WvW-maps

Ir nors šis žemėlapis leis jums užsidirbti apdovanojimų, kurie padės jums WvW, jis neturės įtakos jūsų pasaulio taškams. Tai reiškia, kad pasauliai su dideliu skaičiumi gyventojų negalės panaudoti savo dydžių tam, kad gautų nesąžiningą privilegiją žemėlapyje. Tai ta vieta, kur jūs galėsite patikrinti savo WvW įgūdžius, užsidirbti World XP ir išbandyti naują kontentą priešakiniame WvW krašte.

Mums buvo svarbu suteikti maksimaliai vietos daugybei žaidėjų prieš tolimesnių patobulinimų įtraukimą į WvW, nes kiekvieną kartą, kai mes įtraukiame patobulinimus, vis daugiau žmonių stoja į eilę ir užstringa joje. Šis naujas žemėlapis visiškai pašalins šią problemą ir padarys taip, kad kiekvienas norintis galėtų sudalyvauti WvW bet kokiu laiku.

c8a3702-WvW-maps

Mes jau pakankamai ilgą laiką ieškojome sprendimo išspręsti ribotos vietos problemai WvW ir, pagaliau, mes pasiekėme tokį tašką, kai galime pakviesti jus, žaidėjai, pasižiūrėti į mūsų sprendimą.

Mes pasakojame jums apie šį žemėlapį jau dabar, žymiai anksčiau iki to momento, kai mes būsime pasirengę paleisti jį, todėl kad mes norime, kad jūs padėtumėte mums padaryti jį maksimaliai įmanomu geriausiu bandymu. Mes kviesime tūkstančius žaidėjų į viešą testinę žemėlapio versiją, kad jūs galėtumėte palikti savo atsiliepimus, padėtumėte mums vykdyti stres-testus ir padėtumėte mums dizaino bei žemėlapio finalinės versijos kūrime.

Mes ieškome orientuotų WvW gildijų, kurios galėtų pateikti mums didelį žaidėjų skaičių.
Mes pradėsime nuo mažų testų, kurie taps išsamesni priklausomai nuo to, kaip mes artėsime prie finalinio žemėlapio vaizdo. Jei jūsų gildija nori dalyvauti teste, prašome, kad VIENAS jūsų gildijos atstovas užpildytų šią anketą (iš GT pusės anketa užpildyta).

2426103-WvW-maps

Žemėlapio testavimas truks mažiausiai iki 2014 metų pradžios. Tam, kad jūsų gildijos anketa būtų peržiūrėta, būtina, kad mažiausiai vienas jūsų žmogus laisvai kalbėtų angliškai dėl to, kad galėtų rinkti mums atsiliepimus. Šie testai nebus kontroliuojami NDA, nes mes norime, kad kuo daugiau žaidėjų pamatytų ir įvertintų pakeitimus.

Smulkiau apie žemėlapį mes papasakosime vėliau, atitinkamai pagal jo kūrimo galimybes ir po to, kai pradėsime testavimą. Jūsų įsitraukimas į procesą turės kritinės įtakos finaliniam žemėlapio vaizdui. Mes priimsime sprendimus, remdamiesi atsiliepimais, gautas iš šių testų, ir šie atsiliepimai nulems finalinį žemėlapio vaizdą.

Mes labai džiaugiamės, galėdami įstoti į naują WvW vystymosi fazę, kurioje dalyvaus ir paliks atsiliepimus didelės žaidėjų grupės.

Pasimatysime mūšio laukuose!
Devonas Karveris