Mūsų laukia dideli atnaujinimai — kaip mokami taip ir nemokami!

4 Komentarai Naujienos Etiketės:

Portalas gamingbolt.com gavo interviu iš ArenaNet Kolino Johansono – žaidimo vadovo. Be paprastų klausimų, kaip vystosi žaidimas ir kas įkvėpė kūrėjus kurti tam tikrus režimus(Kolino žodžiais, WvW režimas, kaip pavyzdys, įkvėpimą davė sistema RvR žaidime Dark Age of Camelot ), buvo užduoti klausimai ir apie  tai, kaip Guild Wars 2 vystysis ateityje.

Kolinas pranešė, kad jau yra dirbama prie globalaus atnaujinimo, šiuo momentu su šiuo atnaujinimu dirba maža komanda. Tačiau šis atnaujinimas bus dar ne greitai. ArenaNet tikslas — kiekvieną mėnesį atnaujinti Guild Wars 2, papildant nauju turiniu ir naujomis zonomis. Kaip pavyzdį jis paminėjos spalio ir lapkričio atnaujinimus, o taip pat pridūrė, kad gruodžio atnaujinimas bus ne ką mažesnis už praėjusius atnaujinimus, kuris tikrai pradžiugins žaidimo gerbėjus.

ArenaNet planuoja įsikepinti atnaujinimus į Guild Wars 2 kiekvieną mėnesį. Be to, Kolinas paminėjo, sausį ir vasarį mūsų laukia labai didelis antaujinimai. „Jie bus didesni, negu spalio, lapkričio ir gruodžio atnaujinimai“.

Žaidime taip pat bus ir papildymai už mokestį. Pirmoje Guild Wars dalyje  mokami atnaujinimai būdavo vieną kartą per šešis mėnesius. Žaidime Guild Wars 2 toki atnaujinimai išeis rečiau, taip kaip sunku yra dirbti su mėnesiniais atnaujinimais ir lygiagrečiai su pusmetiniu atnaujinimu. Mūsų komanda yra susikoncentravusi ties mėnesiniais atnaujinimais, bet darbas su globaliu mokamu atnaujinimu jau vyksta.
Primenu, kad pirmoje dalyje Guild Wars, mokami papildymai buvo tikrai dideli — buvo pridedamas naujas turinys, klasės ir t.t. Taip kad žaidime Guild Wars 2 galima laukti tikrai kažko didelio ir globalaus.

Visą interviu galima rasti  čia

4 atsakymai šia "Mūsų laukia dideli atnaujinimai — kaip mokami taip ir nemokami!" tema
 1. Justas parašė:

  Laba diena. Esu visai naujas zaidejas siame zaidime. Mane sokiravo si zinia apie galimus mokamus atnaujinimus.
  Kaip supratau jei taip nutiks, reikes moketi pinigus, kad atnaujinti, o neatnaujinus ar veiks GW2?
  Nes si zaidima isigijau tik vien del to, kad ,,nera“ jokiu papildomu mokejimu.
  Atsiprasau, bet man nepavyko isigilinti i teksta.

 2. Z5P45 Z5P45 parašė:

  Joooo kol tie mokami iseis tai dar daug vandens nutekes 🙂 kaip supratau jie dar net nezino kada bus mokamas papildymas ir dirba ten tik saujele zmoniu. Ju pagrindine uzduotis kas menesinei nemokami atnaujinimai ir aisku bugu salinininmas (nors sito jie nepabreze :D) o beto as manau verta bus isigyti ta EXPANSION’a kuris bus kadanors, del dvieju priezasciu : 1. Turinys turetu but superinis. 2. Remiam ArenaNet kad ir toliau puoseletu si zaidima 🙂

Parašykite komentarą