Prieš dvi savaites mes padarėme pirmąjį beta savaitgalį, kuriame šimtai tūkstančių žaidėjų buvo įsigyję išankstinę žaidimo kopiją, galėjo pirmą kartą įvertinti žaidimą. Tai buvo svarbus įvykis ArenaNet kompanijai. Leidimas viešinti žaidėjams tai ką jie pamatė beta versijoje, turėjo visu pajėgumu okupuoti internetinį pasaulį.

Aš galvoju, galima drąsiai pranešti, kad atsiliepimai buvo stulbinantys. Visų pirma, žmonių kiekis, kurie įsigijo išankstinę žaidimo kopiją, stipriai viršijo mūsų planuotą kiekį, todėl mes laikinai išjungėme žaidimo kopijos pardavimus. Bet to pasirodė negana, 48 pasauliai, kurie buvo pateikti per beta savaitgalį buvo perpildyti.

Visa laimė, daugumai dalyvių pavyko prisijungti ir pamatyti Guild Wars 2  žaidimą visame gražume. Pamatyti Tyrijos atgimimą nuo plūstančių žaidėjų, sąveikaujančius pasaulius, dinaminius įvykius arba nuostabiuosius susirėmimus pasaulis prieš pasaulį rėžime, tai buvo nuostabi patirtis. Mes buvome nustebinti žaidėjų bendruomenės reakcija. Teigiamas atsakomasis ryšys tik sustiprino mūsų užsispyrimą padaryti žaidimą dar geresniu.

Žinoma, tai buvo tikras beta-testas, skirtas problemų paieškai, žaidėjų atsiliepimų surinkimui ir paieškai to, ką reikia pagerinti prieš išleidžiant žaidimą. Mes išklausėme jūsų nuomones ir dabar pridedame kai kuriuos papildymus žaidimui pagerinti, kuriuos jūs pamatysite sekančiame beta-teste.

Tuo pat metu, mes dirbame su serveriais ir jų galingumu, kad įsitikintume kad jie galės atlaikyti dar didesnį žaidėjų srautą, kurie dalyvaus sekančioje betoje. Mes suplanavome streso-testą pirmadieniui, gegužės 14 d., pratestuosime kelis pakeitimus kuriuos padarėme. Tai septynių valandų testas, kuris prasidės nuo 11 valandos ryto iki 6 valandos vakaro PDT (-7 GMT) (nuo 21:00 gegužės 14 d. iki 04:00 gegužės 15 d. Lietuvos laiku) jame bus galima dalyvauti visiems žaidėjams, kurie įsigijo išankstinę žaidimo kopiją. Mes nepanaikinsime personažų, kurie buvo sukurti beta-savaitgalio metu, naudosime tą patį klientą, taip kad jūs galėsite pratęsti tai ką buvote pradėję praitoje betoje. Dėl papildomos informacijos apie beta testą jūs galite apsilankyti beta-forume. Prašome, būtinai prisijunkite prie mūsų gegužės 14 d., jeigu turėsite tokią galimybę.

Aš noriu padėkoti visiems už jūsų palaikymą, kiekvieną kartą, kai jūs prisijungiate į beta-testą, jūs padedate mums daryti žaidimą dar geresniu! Pasimatysime žaidime!