Šiais metais mes jums jau apie tai buvome užsiminę anksčiau, kad 2012 metais – Drakono metais, kelių beta-savaitgalių rezultatai nuspręs išleidimo datą. Ką gi, po paskutinio streso testo rezultatų pranešu su džiaugsmu, kad mes jau pasiruošę atskleisti jums išleidimo datą

Guild Wars 2 oficialiai startuos antradienį, rugpjūčio 28 dieną.

Tai neįtikėtina diena kompanijai ir man asmeniškai. Šis nuotykis prasidėjo 2007 metais, tada, kai pirmą kartą pranešėme, kad kuriamas Guild Wars 2 , ir, kad kažkiek laiko mūsų negirdėsite. Po to 2010 metais mes pristatėme Guild Wars 2 manifestą: gyvas, kvėpuojantis on-line pasaulis, sukurtas malonumui, o ne „grindinimui“, kuris išves socialinį bendravimą į naują lygmenį on-line pasaulyje.

Visą šį laiką, priimant sudėtingus sprendimus, mus palaikė tai, kad mes esame ne vieni. Visą šį laiką šalia buvote jūs, palaikėte ir gyrėte mus, kada mums to labai reikėjo, testavote žaidimą, ir, visų svarbiausia, kad palikdavote atvirus atsiliepimus kiekviename žaidimo etape. Guild Wars 2 tapo nuostabiu žaidimu darbo, kurį įdėjo mūsų bendruomenė, dėka.

Dabar, kai iki pradžios liko du mėnesiai, visą laiką panaudosime žaidimo optimizavimui, poliravimui ir žaidimo balansavimui, kad starto metu jūsų gautumėte viską ką galima gauti geriausio.

Taip pat man malonu pranešti tai, kad paskutinis beta-savaitgalis bus liepos 20-22 dienomis.

Šį kvapą gniaužiančią akimirką, mes atsidūrėme ant naujos on-line žaidimo eros slenksčio, ir mes džiaugiamies, kad jūs esate kartu su mumis šio atradimo kelyje.

Pasimatysime žaidime.