Sveiki visi, štai ir vėl aš, su nauju pranešimu apie WvW rėžimą. Kelias savaites mes buvome labai užsiėmę, studijavome jūsų atsiliepimus iš praeito beta-savaitgalio, iš to mes paruošėme jums daug gerų atnaujinimų ir pakeitimų. Iš tikro, aš norėčiau sutrukdyti Jus kelias minutes ir papasakoti visiems apie naujoves, kurias galėsite pamatyti, kai aplankysite WvW rėžiamą per beta-savaitgalį.

Jeigu jums to nepakaks, pateiksiu jums galutinius pasaulių rezultatus iš praėjusio beta savaitgalio! Ar tapo jūsų serveris, tas kuris nepatyrė nei vieno pralaimėjimo? Kaip jūsų serveris atrodo kitų serverių atžvilgiu? Atsakymus jūs rasite žemiau!

Pradžioje apžvelkime atnaujinus, kuriuos mes jau padarėme žaidimui.

Pokalbių kanalas

Pokalbių kanalai buvo visiškai pakeista, tam mes skyrėme daug laiko, klaidų taisymas, kurias surado žaidėjai praėjusiame beta-savaitgalyje. Lokalus pokalbių kanalas dabar vadinasi „say“, jis veikia nedidelėje zonoje aplink jūsų personažą. Taip pat mes pridėjome kanalą žemėlapiui, kuris padės geriau koordinuoti komandas.

Būriai

Būriai – tai dar viena dalis, kurią mes tobulinome ganėtinai ilga laiko tarpą. Mes padarėme prisijungimą prie būrių daug paprastesnį, taip kaip dabar galime paspausti dešinį pelės klavišą ant bet kokio žaidėjo vardo ir taip prisijungti prie jo būrio. Būrio pokalbių kanalas tapo dvilypiškas, to dėka žaidėjai galės kalbėtis su būrio vadu. Dar vienas patobulinimas, tai papildomas pasirinkimas meniu punktuose, kurio pagalba būrio vadas galės pamatyti kiek ir koki žaidėjai randasi pas jį būryje.

Apgultis

Buvo pakeistas puolimo ginklų galios balansas. Automatiškai šaudantiems vežimėliams buvo pakeistas šaudymo atstumas, ir padidintas atsitraukimo įgūdis, o trabušetų ir katapultų šaudymo atstumas buvo padidintas, ir dabar šių ginklų šaudymo atstumas truputį yra didesnis patrankų šaudymo atstumui,  taip pat atitinkamai ir minosvaidžiams (t.y. katapultos šauna toliau už patrankas, o trabušetas toliau negu minosvaidis). Be to, dabar, galite išvyti žmogų, kuris naudojasi ginklu, kurį pastatė jūs, paprasčiausia jums reikia prieiti prie ginklo ir pradėti juo naudotis. Dar vienas dalykas, mes suradome klaidą ir ją pataisėme, dėl kurios priešo ginklo daromi smūgiai buvo vaizduojami baltai, vietoje raudonos spalvos. Dabar išsisukti nuo ginklų apšaudymo bus kur kas lengviau.

Tai keletas atnaujinimų kuriuos jau mes esame įtraukę į žaidimą, bet tai geras pavyzdys to, ties kuo mes dirbome keletą savaičių. Jeigu jums įdomu – likusios žaidimo dalys gavo taip pat tona atnaujinimų ir naujovių, kurias teks jums išbandyti ateinančiame beta-savaitgalyje. Jūs galite būti ramūs, mes darome viską ką galim apdaryti. Jūs pateikti atsiliepimai ir panaudoti žaidimo gerinimui iki tiek, kiek įmanoma labiau.

Turnyrinė pasaulių lentelė iš pirmo beta savaitgalio

Pagaliau, atėjo laikas ir serverių rezultatams iš pirmo beta-savaitgalio! Tačiau būtinai reikia pridėti keletą paiškinimų. Beta-savaitgalio metu, visi pasaliai dalyvavo trijuose skirtinguose raunduose, bet kiekvienas pasaulis galėjo turėti šešias pergales arba šešis pralaimėjimus. Tai yra dėl to, kad komandos, kurios raundą baigia pergale, traktuojamos kaip pergale prieš du pasaulius, tokiu būdu komandos gauna du laimėjimus per vieną raundą. Komanda, kuri užėmė antrą vietą, laikoma laimėtoja prieš komanda kuri užėmė trečia vietą, bet pralaimėjo pirmajai vietai, tokiu būdu jai užskaitoma viena pergalė ir vienas pralaimėjimas. Komanda užėmusi trečia vieta gauna du pralaimėjimus.

Tokiu būdu mes reitinguojame komandas ir dėliojame jas į lentelę. Reitinguoti pasauliams, mes naudojame glicko skaičiavimo sistemos versiją (http://en.wikipedia.org/wiki/Glicko_rating_system). Apačioje patiktos dvi lentelės – viena skirta Amerikos serveriams kita Europos. Taip kaip šie regionai nekovoja tarpusavyje. Šiame beta-savaitgalyje reitingai bus atnaujinti ir perrašyti išneujo. Mes norime kad žaidėjai pamatytų, kaip jų pasauliai pasirodė kitų pasaulių atžvilgiu savo regionuose.

JAV   Serveriai Laimėjo Pralošė
Sea of Sorrows 6 0
Maguuma 5 1
Ehmry Bay 5 1
Darkhaven 5 1
Fort Aspenwood 5 1
Crystal Desert 5 1
Sorrow’s Furnace 4 2
Anvil Rock 4 2
Isle of Janthir 4 2
Kaineng 3 3
Vasburg 3 3
Eternal Grove 3 3
Yak’s Bend 3 3
Eredon Terrace 3 3
Scavenger’s Causeway 2 4
Jade Quarry 2 4
Steamspur Mountains 2 4
Borlis Pass 2 4
Moladune 2 4
Tarnished Coast 2 4
Deldrimor 1 5
Ferguson’s Crossing 1 5
Henge of Denravi 0 6
Blazeridge Mountains 0 6
EU   Serveriai Laimėjo Pralošė
Augury Rock 6 0
Fort Ranik 6 0
Desolation 6 0
Gandara 4 2
Far Shiverpeaks 4 2
Whiteside Ridge 4 2
Jade Sea 4 2
Riverside 3 3
Ring of Fire 3 3
Ruins of Surmia 3 3
Abaddon’s Mouth 3 3
Istan 3 3
Underworld 3 3
Blacktide 3 3
Kodash 3 3
Elona Reach 3 3
Vabbi 3 3
Fissure of Woe 2 4
Magus Falls 2 4
Sharp’s Corner 2 4
Kodunur 1 5
Kourna 1 5
Petrified Forest 0 6
Aurora Glade 0 6

Pasimatysime mūšio lauke!