Asura, tai maži, panašūs į goblinus, nulėpausiai padarai… Jie kuria magiškas mašinas, tiesa? Jie amatininkai, taip, tačiau tuo pačiu jie yra intuityviai galingi elementalinių energijų meistrai, supančių juos olose, jų gimtajame pasaulyje po Tyrija.

Asura talentų dėka ilgus amžius jų civilizacija harmoningai egzistavo po Tyrijos žemėmis. Kai griovėjai (destroyers) išgujo juos į paviršių, jų iš tiesų egzotiškos technologijos ir tradicijos užtvindė ir pakeitė pasaulį.

Asura įkūnija sprogstančio pokyčio jėgą, tradicijų nutraukimą ir priverstinę adaptaciją. Neįnešę jokio indėlio į pasaulio paveldą paviršiuje, jie neribotai primetinėja savo valią. Jie pritaiko savas technologijas taip, kaip niekada ir nesvajojo savo akmens olose, nekalbant jau apie saulės žemes. Jų esmę galima reziumuoti taip: Niekas nėra taip prisitaikęs prie asura, kaip patys asura.

Šie maži žmogeliukai iš pradžių buvo sumanyti kaip sulysę, baisūs, panašūs į Golumą, į homonoidus padarai, su raudonomis smailomis skrybėlėmis, blyškia oda ir paslaptingai murmantys. Jie turėjo būti padaužos, palikti visuomenės nuošalyje, vagiantys paslaptingus artefaktus iš savo pažangių kaimynų.

Toks buvo mano pirmasis asura eskizas (apačioje), prieš suteikiant jiems didelę dalį savos istorijos. Atkreipkite dėmesį į stabą, kurį jis nešioja kaip pakabuką.

Tačiau jų vaidmuo istorijoje pasikeitė, ir reikėjo, kad jų išorė atspindėtų gilesnę esmę. Asura turėjo būti šiek tiek neįvertinti pirmųjų „saulės šalininkų“, susidūrusių su jais. Šiam savo naujam vaidmeniui asura turėjo tapti mažiausiai simpatiškais, ir netgi mielais, bet ne perdaug mielais. Jie turėjo sudaryti įspūdį, kad žiūrėjimas iš aukšto į juos būtų neprotingas. Tokiu būdu jie įgijo savo dabartinį kačių-reptilijų-ateivių aspektą.

Kitas Asura dizainas (žemiau) judėjo teisinga kryptimi, bet iš tikrųjų, buvo truputį šlykštokas. Jis turėjo ateivio išvaizdą, bet tai visiškai nėra miela, ir visai neatspindi jokių ambicijų.

Fiziškai asura iš esmės neatrodo baisiai – liesi pečiai, pieštuko storio kaklas, trumpos kojos … apskritai  rankos, kojos ir makaulė. Iš pirmo žvilgsnio galima išvysti kažką panašaus į kūdikį su plačiai išplėstomis akimis, apvalia galva ir kresnomis kojomis, žaviai krypuojančiai bėgiojantį.

Tačiau įsižiūrėkite atidžiau, ir jūs pamatysite paniekinančias, gudrias akis, nesimpatišką reptilijos burną, iš esmės rafinuotą, kaip gremlinų, elgesį …. ir penkių metrų ūgio akmeninį Golemą, stovintį už jo nugaros. Ir vargu, ar jūs panorėsite pavadinti asura mielu, jei žinoma nekils noras sužinoti, kaip stipriai Golemas gali sugniaužti jūsų gerklę, kai tuo metu beprotis gremlinas-genijus šnibždės jums į akis įžeidimus pro savo reptiliškus dantis.

Šis asura dizainas (žemiau) atsirado kartą ryte – jis buvo pirmasis iš nupieštų per dieną, ir aš supratau, kad tai ir yra, ko reikia. Jis bus Asura.

Dabar, kai jūs pamatėte kai  kuriuos asura koncept-artus, aš manau, kad jūs norėtumėte pažiūrėti, kaip aš  piešiu šiuos mažus vaikus. Mes surinkome video įrašus, kurie rodo, kaip realiu laiku jūsų nuolankus tarnas kūrė asura koncept-artus fotošopu. Pažiūrėkite!

Štai finalinis asurakoncept-arto gabaliukas (žemiau). Šioje apvalioje galvoje slypi pilnos ambicijų ir karštligiškai viską analizuojančios smegenys. Tai visa rasė bepročių mokslininkų, apsėstų pasaulinio viešpatavimo idėjos, ir jų materialios kultūros projektavimas toks pat sudėtingas ir subtilus, kaip piršto laikymas ant raketos paleidimo mygtuko. Bet tai jau kito mano posto tema…