black-flag-187x300Švento Valentino diena jau čia pat, ir parduotuvėje Black Lion Trading Company atsirado nauji išskirtiniai daiktai, o tai pat ir laikinos nuolaidos. Tiktais šią dieną galėsite nusipirkti raudonų rožių puokštę, kuri duos jum penkis unikalius įgūdžius, ir spalvų rinkinį — pačių aistringiausių spalvų. O taip pat jūsų laukia nuolaidos ant Self Style Hair Kits, kuri padės jum dar gražiau atrodyti per įsimylėjėlių dieną.

Visa tai galima įsigyti iki vasario 18 dienos, po to visi pateikti pasiūlymai išnyks.

BouquetOfRoses-Web-Version-150x150Rožių puokštė — prekyboje iki vasario 18 d.!

Pasiūlymas galioja tik tam tikrą laiką! Ši ypatinga puokštė  duoda  penkis romantinius ne kovinius įgūdžius, kurie padės pavergti jūsų išrinktosios širdį. Bet paskubėkite — meilė nelaukią, kaip ir nelauks rožių puokštė!

RedDyePack_133x133-150x150Raudonų spalvų rinkinys

Naujame Red Dye Pack yra tik raudonos ir rožinės spalvos. Nesvarbu — ar jūs norite nusidažyti Valentino spalvomis savo šarvus, ar jūs save nusidažysite kraujo spalvomis, šis rinkinys kaip tik jums!

HairKitLarge-150x150Self Style Hair Kit — nuolaida 20%

Atsinaujininėkite savo išvaizdą naujomis šukuosenomis! Self Style Hair Kit leis jums pasirinkti visiškai naują šukuoseną, ir tik dabar, Valentino dienos proga, šis rinkinys parsiduoda su 20% nuolaida!

Kad ir dabar Gem Store parduotuvėje!

Prisijunkite į Guild Wars 2 ir paspauskite klavišą „O“, ir jūs papulsite Black Lion Trading Company o ten ir pamatysite šiuos ir kitus pasiūlymus!