Oficialiame forume žaidėjai uždavė klausimus — kokius apribojimus turi WvW žaidime Guild Wars 2 ir kas bus jei bus pasiekti šie apribojimai. Maikas Fergiusionas atsakė į šiuos klausimus.

Kaip veikia apgulties ginklų panaikinimas?

Nepastatyti apgulties ginklai išnyksta po kelių minučių, jeigu niekas nepradės jų statyti. Jeigu kas nors pradėjo statyti, laikmatis skaičiuoja laika iš naujo. Pastatyti apgulties ginklai išnyksta tada, jeigu jais nesinaudoja 30 minučių.Kodėl taip darome? Kiekvienas apgulties ginklas pasiima mažą serverio resursų dalį, taip kaip mes registruojame kelis šių ginklų parametrus. Mes negalime panaikinti laiko skaitliukų, kitu atveju gali atsitikti taip, kai kažkas pastatys tona apgulties ginklų, kurie stovės amžinai (arba iki raundo pabaigos) ir tai labai blogai paveiks serverį. Taip pat yra naudojamas draudimas statomam ginklų kiekiui. Apie tai aš jums papasakosiu atsakydamas į sekantį klausimą

Ar yra ginklų kiekio statymo limitas?

Taip yra, du pagrindiniai taikomi limitai. Pirmas  limitas yra tam, kiek galima pasatyti ginklų vienas šalia kito. Mes stengiamiems jį padaryti labai jau minkštu. Šiuo momentu jūs galite pastatyti 5 ginklus vienas šalia kito (riba – spindulys 1000). Jeigu jūs pabandysite pasatyti dar vieną ginklą tokioje vietovėje, statymas bus pertrauktas. Statinio neprarasite, o jį pasatyti galėsite kitoje vietoje. Be to, yra ribojimas kiekis pastatytu ginklų viename žemėlapyje. Apie tai sunku papasakoti, taip kaip jis yra pagrįstas vidiniu turiniu… trumpai tariant, bet kuris ginklas išskyrus taraną, priskiriami vienam tipui, ir kiekviena komanda gali turėti 100 tokių ginklų savo rajone. Papildant tai, kiekviena komanda gali turėti 100 taranų vienoje vietovėje papildomai prie esamų apgulties ginklų.

Kiek žmonių gali būti viename žemėlapyje?

Tiek kiek gali išlaikyti serveris. Mes negalime pasakyti tiksliau, bet galiu užtikrinti, kad maksimumas dalinamas lygiai kiekvienam serveriui atskirai.

Ar bus galima pažiūrėti topus žaidėjų pagal mirčių kiekį (kiek žaidėjas yra nužudęs)?

Ne, taip kai tai pakeis visą žaidimo stilių — jie pradės jaudintis ne apie pagalbą sąjungininkams, o apie tą parametrą. Mes norime, kad žmonės žaistų, o nesijaudintų apie nužudymų skaičių, kurie daro poveikį jų statistikai.

Ar galite pasakyti, kokis yra gyvybės skirtumas wooden/reinforced/fortified sienų ir vartų?

Didelis, bet aš negaliu pasakyti tikslių skaičių. Galiu pasakyti tik tai, kad mes padidinome netik gyvybės kiekį reinforced/fortified sienoms ir vartams, bet ir jų gynybinius parametrus.