GW2 Loto

Loterijoje gali dalyvauti bet kurie GT gildijos mokus nariai, karininkai ir vadai. Į loteriją galima registruotis tik vieną kartą. Loterijos nugalėtojus išrinksime http://www.random.org/ sekmadienį. Rezultatai skelbiami bus Twitck kanale (video) ir Loterijos registracijos temoje (paryškinama nugalėtojus sąraše).

Prizas standartiškai bus  15g, kurių žaidėjų numeriai sutaps tie ir pasidalys prizinį fondą lygiomis dalimis. Prizinis fondas didės proporcingai dalyvių skaičiui (10< 15g, 20< 20g) kaip ir laimėtojų skaičius (3->15, 4->20). Loterija startuos kiekvieną savaitę. Registracijos pabaiga šeštadienį 23:59.

O taip pat yra galimybė užsiregistruoti visiems metams į priekį, jums tereikia įdėti į gildijos banką 50 g. ir pranešti man paštu žaidime. Paaukojus 50 g. jūs taip pat tampate visiems metams mokus. Norintys gali ir išsirinkti laimingąjį skaičių gw2loto dalyvių sąraše.

Registracija į Loto

Asmeniniai Blog‘ai + gold

Pristatome Jūsų asmeninius blog‘us. Tai vienas iš būdų, kaip užsidirbti šiek tiek pinigų (gold), nežaidžiant žaidime, o tiesiog rašant, verčiant tekstus, ruošiant gidus ir t.t. Viskas labai paprasta, jums reikia užsiregistruoti puslapyje www.guildwars2.lt. Prisijungti ir pasirinkti [Pridėti naują įrašą] ir parašyti naujieną, gidą, aprašymą, straipsnį, patarimą ar šiaip pasidalinti savo patirtimi žaidime Guild Wars2.

add

 

Atlygis už parašytą straipsnį bus skaičiuojamas pagal formulę [atlygis=žodis*1 Silver_coin]. Visi parašyti darbai bus skelbiami naujienose.

Šiam kartui tiek iki