Tai gis, atverčiame kortas. Visi, kas šiandieną apsilankėte Lion’s Arch mieste, tikriausiai pastebėjote, kaip kuriuos pasikeitimus — padidėjąs statybininkų aktyvumas, budrius geodezininkus, dirižablius-montuotojus, statybvietes su medienos stulpais ir masę kitokių pasikeitimų! Na pagaliau mes galime pamatyti šviesą tunelio gale — mūsų meilausią Liūto Arka, Tyrijos širdis ir dvasia, greitu laiku bus atstatytas!

Paskaitykite toliau, tam kad pamatyti ir sužinoti kitas Line‘s Arch rekonstravimo smulkmenas, galeriją su nauja Lion‘s Arch išvaizda,  ką mano apie tai Kapitonų Taryba ir kaip galvoja švęsti šį nuostabų įvykį!

LA1

Naujas Lion’s Arch

Miesto valdyba planuoja atstatyti miestą ne tokį koks jis buvo ankščiau, o suteikti miestui naują dizainą, kuris labiau tiktų šių dienų Tyrijai. Išmokęs miestas pamoką, kuria davę Skarlet Briar ir jos didelis grąžtas, Breachmaker, mieste bus daroma daug daugiau sutvirtinimų, kurie bus skirti, apginti miesto gyventojams ir svečiams.

Bet miestas išlaikys ir savo išskirtinė išvaizdą. Atsiras daugiau vietų susitikimams, vietos įvairioms paslaugoms, o taip pat vietovių atnaujinimas ir vardiniai paminklai, kurie vienareikšmiškai kels tik nuostabą. Lion‘s Arch lieka kaip vienintelė vieta, kur gali susitikti visos Tyrijos gyventojai, bet kokios rasės ar profesijos.

LA2

Mes nekantriai laukiam to malonumo ir nuostabos nuo atnaujinto miesto ir kiekvieno tyrinėjamo kampo, bei naujų užduočių!

Atlikite pareigą: Balsavimas už vardą

Negalite sulaukti kol bus atstatytas senas miestas? Norite dalyvauti kartu ir atlikti savo pilietinę pareigą? Perskaitykite pakvietimą, kurį skelbia miesto spikeris:

Dėmesio! Dėmesio! Lion‘s Arch lyderiai kviečiame jus į mūsų mylimiausio mieto karūnavimą. Jūs taip pat esate kviečiami išrinkti vardus svarbiems pastatams, vietovėms ir Lion‘s Arch sritims!

Jeigu jums yra notaras padėti išrinkti vardus naujoms vietovėms, arba pervadinti senus pavadinimus, apsilankykite šį puslapį ir prabalsuokite už pastatų, vietovių ir paminklų vardus. Balsavimas baigsi gegužės 26 d. Nepamirškite užsukti ir patikrinti, ar tik ne tas vardas kuriam atidavėte savo balsą tapo finaliniu variantu!

LA3

Švęskite!

Statybos priklauso nuo darbininkų ir oro ir abu šie faktoriai yra nenuspėjami. Nors mes ir neturime tikros atidarymo datos, mes galima tiksliai atsakyti —  poros mėnesių laikotarpyje,  jūs galėsite pabusti vėl, atstatytame mieste.

O tuo tarpu, mes norėtume, kad kiekviena gildija, kiekviena grupė ir kiekvienas draugų būrelis pagalvotų, kaip jie ruošiasi švęsti Lion‘s Arch atstatymą. Poezijos skaitymas? Istorinė rekonstrukcija? Muzikinis kūrinys? O gal kas nors labai paprasto… vakarėliai? Surinkite savo idėjas ir atsiųskite mums. Ir nepamirškite pasidalinti savo planu oficialiame forume. Kas žino, galbūt kažkas iš ArenaNet paims ir sudalyvaus jūsų vakarėlyje

gw024 gw023 gw022 gw021 gw020 gw019 gw017 gw015gw014 gw012 gw011 gw010gw009 gw008 gw007 gw006 gw005 gw003