Mano komandai yra duota misija.

Misija duoti jums nuostabų ir aukštos kokybės požemį, kuris būtų sunkus, pilnas gerų apdovanojimų ir duotų begales malonumo! Po daug įtemto darbo, aš galvoju, mes pasiekėme tikslą. Aš su pasididžiavimu pristatau jums naujus požemius: Fractals of the Mists!

Šie požemiai visiškai neturiu jokio panašumo su tai, ką jūs matėte ankščiau Guild Wars 2 žaidime. Jis pastatytas iš mini požemių masyvo, kuriuos mes vadiname fraktalais. Šie fraktalai — Rūko (Mists) sluoksniai, laiko fragmentai, kurie buvo sustabilizuoti dėka bebaimio asuros Dessa. Kaip kurios dalys gali pasirodyti jau žinomos mūsų žaidėjams iš pirmos Guild Wars dalies, o kitos dalys atskleidžia trupinius dar neįvykusių dalykų. Dėl savo elektroninės kilmės, kiekvienas fraktalas tampa savotišku, su atskira patirtimi, mechanika ir išvaizda, tartum tai būtų sukurta specialiai šiam fraktalui.

Į Fractals of the Mist jūs galite patekti surinkę penkių žmonių grupę su kuria turite pereiti per naujus asuros vartus Lion’s Arch mieste (žr. žemiau)

Skirtingai negu kituose požemiuose, jūsų grupė gali būti bet kurio lygio. Mes įvedėme ta pačia lygių suvienodinimo sistemą kaip ir World vs. World, padarėme tai dėl to, kad į šiuos požemius galėtų įeiti bet kokį lygį turintis žaidėjas. Bet turėkite omenyje — kad mūsų tikslas buvo mesti iššūkį žaidėjams su 80-tu lygiu. Keliaujant požemiais žaidėjams su mažu lygiu — tai išbandymas tikrai ne silpnų nervų turėtojams.

Įėjus į portalą, jūs papulsite į Mistlock Observatory — saugi vieta, sukurta asuros Dessa. Iš ten jūs pradėsite savo pirma fraktalų raundą. Jus nusiūs į tris atsitiktinai parinktas vietoves, o kaip jūs pereisite visus tris fraktalus, jūs grįšite į  Mistlock Observatory tam, kad pailsėti. Be šito, po kiekvieno sekantčio turo (t.y. po dveiju ejimų po 3), prieš patenkant į poilsio tašką, jūs susidursite su „bonusiniu fraktalo bosu“. Taip, tai bus bosai labai giminingi mūsų pasauliniams bosams!

Skamba visiškai paprastai ir nesunkiai, taip? Ką gi, yra dar viena mechanika, kuri daro šiuos požemius unikaliais.

Tam kad padaryti Fractals of the Mist dar „lengvesniais“, kiekvieną kartą, kaip tik papulsite į startine vietovę, sunkumas požemio padidės. Taip jūs teisingai supratote — pasisunkinantys požemiai! Požemiai įsimins jūsų progresą ir klausinės visų grupės žaidėjų prieš įeinant į požemius, ar padidinti jūsų pasiekto sunkumo lygį. Tai tikras iššūkis, tačiau kuo labiau sunkės požemiais, tuo didesnis apdovanojimas jūsų lauks. Jums reikalingi rimti įgūdžiai ir originali taktika, tam kad pereitumėte fraktalus. Tam tikru momentu, mūsų nauji Ascended daiktai ir Infusions taps stiprus dalykas tam kad išgyventumėte ten. Tam ,kad sužinoti apie juos daugiau, perskaitykite straipsnį: Lynsi Merdok pasakoja apie Ascended daiktus.

Mes nekantriai laukiam jūsų Rūke.