Jūs mėgstate žaisti? O kaip dėl draugų? O kaip dėl žaidimo su draugais?

Jeigu jūs atsakėte į bet kurį iš šių klausimų, prisispauskite arčiau, jums patiks tai, ką aš noriu jums papasakoti. Aš esu Leah Rivera,  komandos atstovė kuri dirba su gildijų turiniu. Aš ir mano komanda dirbome su  sistema, kuris reikalinga tam, kad palaikytų labai svarbią Guild Wars 2 dalį — gildijas! Taip kad įsitaisykite patogiau i žiūrėkite į tai, ką mes norime jums pateikti vasaryje.

Guild-Content-2-USED-590x331

Pagrindinis tikslas mūsų komandos buvo sukurti tvirtą pagrindą gildijoms PvE režime. Mes norėjome sukurti tokę dalį, kuri duotų gildijos nariams  kažką visiems kartu ir dabar, ir kurią būtų galima išplėsti ir ateityje. Tam, kad pasiekti tai, mes pasinaudojome trimis raktais: misijos gildijoms, gildijų nuopelnai ir išplėsta atblokavimo sistemą.

Misijos gildijoms, tai naujas, atblokavimo tipas, kurį jūsų gildija gali išmokti pagal gildijų technologinį medį. Šios misijos nukreiptos į grupinį, sukoordinuotą žaidimą, taip kad pradėti misiją, kaip šalia nėra nieko, kas galėtų jums padėti, nerekomenduojama.

„Bet ką daryti jeigu mano gildija labai maža?“, paklausite jūs. Nesijaudinkite — visos šios misijos vyks bendrame pasaulyje, o tai jums duos galimybę pritraukti kitus žmones, kurie rasis arti jūsų, tikėtina, kad šiame procese jūs gausite kelis naujus draugus.

Vasario mėnesyje bus įtraukti šia gildijų užduočių tipai:

  • Guild Bounty – Jūsų gildijos užduotis susekti ir suimti kelis tipelius. Šių žmonių ieško dėl skirtingų priežasčių, ir jų rankovės gali būti skirtingų triukų, kurių pagalba jie stengsis priešintis jums!
  • Guild Trek – Galvojate kad gerai žinote Tyriją? Tad Tyrian Explorer Society turi jums uždučių! Raskite sąrašą vietovių, kol nesibaigs jums duotas laikas.
  • Guild Challenge – Ši misija naudoja jau mums gerai žinomą įvykių sistemą, tačiau, visų pirma ji nukreipta į grupes, kurios žaidžia sukoordinuotą žaidimą, tam kad pasiektų tikslą. Taip kad susirinkite visą savo gildiją ir pažiūrėsime, ar sugebėsite susitvarkyti su šia užduotimi!
  • Guild Rush – Išbandykite savo įgūdžius teritorijose, kurios pripildytos spąstais ir kitais paslėptais pavojais. Bet atminkite — jūsų jėga kiekyje!
  • Guild Puzzle – Tai galvosūkiai ir šokinėjimo „puzzle“ viename! Šis misijų tipas reikalauja sukoordinuoto žaidimo ir individualios patirtie šokinėjant, tam, kad gautumėte lobius pabaigoje.

Ką aš girdžiu? Tai labai šaunu, bet ką aš už tai gausiu? Be asmeninių apdovanojimų, už padarytas misijas jūs gausite Gildijos Nuopelnus (Guild Merits ). Jie bus matomi jūsų gildijos panelėje ir juos bus galima panaudoti atrakinant naujus gildijos patobulinimus. Į šia naują sistema įeis apdovanojimai, kompleksiniai baneriai, bonusai gaunant auksą, teleportaciją mažesnėmis kainomis, ir, žinoma, pačios misijos.

Aš jau nekantriai laukiu galimybės pamedžioti galvas ir išspręsti galvosūkius kartu su jumis. Jei jūs žaidime, susimatysime ten!