Praeitoje apžvalgoje apie PvP ateinančius pasikeitimus, mes aptarinėjome kaip atsisakyti glory kaip valiutos ir žadėjome, pranešti jums iš anksčiau apie tai, tam kad jūs žinotute, kiek laiko jums liko tam reikalui, kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus. Šis pranešimas sukurtas tam, tam kad perspėti jus, kad glory nebus duodama kaip atlygis tada, kaip mes paleisime techninius bildus, kurie suplanuoti kovo 18 dienai.

7f68c01-PvP-glory-update-1920x1080

Iki to laiko, mes taip pat panaikinsime atsitiktinius apdovanojimus, PvP skrynias. Tai reiškia, kad visi prekeiviai (rank reward vendors) bus panaikinti ir daugiau nebus bonusinių skrynių už solo ir komandinės arenos pergales. Bonusinio lygio taškai (rank points), kurie buvo šiose skryniose, taps atlygio dalimi užbaigus kovą.

Prekeivis (glory vendor), kuris atsirado nuo gruodžio 10, pasiliks žaidime iki tol, kol mes įvesime nauja atlygio sistemą, o tai bus vėliau, sekančiuose atnaujinimuose, taip, kad jūs tikrai turėsite laiko išleisti savo glory taškus, tačiau mes panaikinsime Mystery Coffer iš parduodamų daiktų sąrašo.

fbca102-PvP-glory-update-1920x1080

Taip kaip visa tai bus išimta pasiruošimi sekančiai fazei atnaujinant PvP apdovanojimų sistemą, mes nusprendėme paleisti atnaujintus rank point atlygius anksčiau, tam, kad žaidėjai galėtų gauti padidintus atlygius vienu metu su glory panaikinimu.

Mums labai patinka šie atnaujinimai, ties kuriais mes dabar dirbame ir mes nekantriai laukiame dienos, kada galėsime juos jums parodyti.

591bc03-PvP-glory-update-1920x1080

O taip pat, jeigu jūs norėsite užsidirbti kristalų ir gauti kitų prizų, atkreipkite dėmesį, kad dabar atidaryta registracija į  The Mistpedia Invitational. Pas juos dabar yra 68,000 kristalų, piniginis fondas kuri finansuoja patys žaidėjai. Turnyras vysk abejose regionuose — US ir EU. US turnyras prasidės vasario 15 d., o EU – 16 d. (kaip jau ir prasidėjęs) transliacia.

Pasimatysime žaidime!

-John Corpening