Skyhammer-CannonArenaNet su pasitenkinimu anonsavo pirmus atrankinius turnyrus (Invitational Tournament) žaidimui Guild Wars 2,  kurie įvyks 2013 rugpjūčio 31 dieną PAX parodoje! Kartu su mūsų partneriais MMORPG.com mes pravesime PvP turnyrą, kuriame geriausi kandidatai iš Šiaurės Amerikos ir Europos susikaus vienas su kitu kaip komandos, dėl piniginio prizo $10,000.

Tam kad nustatyti, kokios komandos papuls į pagrindinį atrankinį Guild Wars 2 turnyrą, komandos iš penkių žaidėjų iš Europos ir Amerikos rungtyniaus atkrentamuose turnyruose, kuriuos organizuos MMORPG.com ir Mist League.

Europietiškas atrankinis turnyras įvyks  liepos 27-28 dienomis, o Šiaurinės Amerikos – rugpjūčio 3-4 dieną.

Abiejuose regionuose dalyvaus 32 komandos. Turnyro formatas — 5×5 kovos su iškritimu, kiekvienas mačas susidės iš penkių kovų, laimės ta komanda, kuri laimės dvi kovas iš trijų. Po atrankinių turnyrų, laimėjusios komandos dalyvaus 2013 metai rugpjūčio 31 dieną PAX Prime kaip dvi geriausios Guild Wars 2 komandos.

Mes labai esame laimingi dirbdami kartu su  MMORPG.com ir Mist League šiuose turnyruose, ir mes nekantriai laukiame nuostabių rungtynių atrankos metu ir Guild Wars 2 turnyruose PAX Prime 2013 parodoje.

Registracija į turnyrą jau atidaryta, registruotis gali žaidėjai, gyvenantys Kanadoje, Amerikoje, Meksikoje ir Europos Sąjungos šalyse, turintys ne mažiau 18 metų. Surinkite savo komandą registruokite ir sekite naujienas, taisykles ir anonsus.