Sveiki, mane vadina Steve Hwang, ir aš mušu drakonus.

Karas prieš Vyriausiuosius Drakonus gali padaryti neigiamus veiksmus netgi ir patiems galingiausiems herojams. Įskaitant tai, kad birželį, Gyvos istorijos komanda užsibrėžė tikslą — pridėti daugiau pramogų drakonų naikinimo procese, pasitelkiant į pagalbą naują festivalį Dragon Bash.

Kapitonų taryba visiškai negaili priemonių ir pinigų šiam festivaliui suorganizuoti, jie nudažė gatves ir uždengė dangų didelio holograminiu drakonu, suplanavo fejerverkų šou visomis išeiginėms dienos, ir pristatė naują drakono iškamšos sudeginimo ceremoniją. Netgi Black Lion Trading Company prisijungė prie ceremonijos, pateigdama nemokamus aksesuarus!

Dragon-Bash-key-art

Trumpa drakonų istorija

Santykiai Tyrijiečių su drakonais keitėsi ištisus amžius. Tie, kas žaidė originalią Guild Wars versija prisimins, kad Glint, Kristalinis dykumos Drakonas (Crystal Desert), galutiniam rezultate buvo geranoriškas. Kuunavang, Katos Drakonas (Cantha) taip pat buvo netoks jau ir blogas — išsilaisvinęs, ji padėjo herojams kovoje su Shiru (Shiro). Katos gyventojai jautė šiuos sutverimus ištisus amžius kasmetinio Drakonų festivalio metu (Dragon Festival).

Įvykiai Eye of the North viską pakeitė, atskleisdami tikrąjį drakonų veidą. Didingas Griovėjas (Great Destroyer), Vyriausiojo Drakono Primadoro generolas (Elder Dragon Primordus), sėjo chaosą Tyrijos glūdumose. Nuo to momento, Vyriausieji Drakonai pabudo, nešdami pavojų Visai Tyrijai. Visiškai neseniai dar visų gerbiami, dabar jie sutapatinami su žodžiu mirtis. Kapitonų Taryba suprato, kad senasis Drakonų Festivalis jau neaktualus, o Dragon Bash turi sujungti Tyriją, tam kad sunaikintų Vyriausiuosius Drakonus.

89b0b02-Dragon-Bash-Dragon-Helm

Fejerverkai, drakonų šalmai, iškamša, o Dieve!

Šventės šeimininkai, Kapitonas Mangus Kraujuotos Rankos ir kiti iš Kapitonų Tarybos nariai, parodys jums viską be išimties Dragon Bash festivalio metu, nuo pripildytu pintų saldinėmis ir holografiniu drakono minionu, iki atgimusios arenos Dragon Ball ir Moa lenktynių. Taip pat jie jums siūlo du įvykius, kuriuos turi pamatyti visi drakonų žudikai.

Visų pirma — fejerverkų šou, kuri kartosi visą savaite ir apdovanos tuo, kurie viską pažiūrės iki finalo, jie gaus drakono šalmą. Visų antra, tos savaitės eigoje, mieste vysk ceremonija Drakono iškamšos sudeginimas. Ši ceremonija apjungs Tyrijis rases ir sutvirtins jų solidarumą prieš Vyriausiuosius Drakonus. Ir žinoma bus daug juoko, jaudulio ir siurprizų.

Dragon Bash pasirodys ir kaip kurie žinomi veidai, įskaitant ir tyrėją Kiel ir Kasmeer Meade, kurie atvysk tiesiai iš nuotykių kurie įvyko Southsun Cove, be to, jūs pamatysite patį Logan Thackeray! Festivaklio metu pasirodys ir naujas personažas, paslaptinga Marjory Delaqua.

9247b03-Dragon-Bash-Effigy-Stage

Muškit anksti, muškit dažnai

Tiem kas, kas įsigilins į festivalio dvasią, galės gauti naujus tematinius apdovanojimus. Vienas iš jų, kuris patrauks ne vieno dėmesį, tai apipavidalinimas šarvų ant nugaros — Hologram Shattered Dragon Wings, kuriuos galima gauti, įvykdžius tam tikrą kiekį festivalio Dragon Bash užduočių.

ea90704-Dragon-Bash-Dragon-Weapon

Visame pasaulyje, iš drakono dėžių (Dragon Coffers) išritinės skirtingi daiktai, įskaitant ir saldainius Zaitafį (Zhaitaffy), fejerverkai ir holografiniai mini-pet. Plius prie viso šito, jums bus suteiktas šansas gauti apipavidalinimą — Dragon’s Jade. Šis dalykas įkvėptas drakono atvaizdo bus pasiekiamas tik iš dėžučių.

Taip kad ateikite pas mus ir prisijunkite prie šventimo Dragon Bash! Ir įsiklausykite — jūs galite išgristi ir pažystamą dainą.