Ascalon_headerOficialiame Guild Wars 2 forume, kūrėjai jau kuris laikas renka klausimus iš žaidėjų ir atitinkamai į juos atsakinėja — tai darome dėl tam, kad dar geriau pagerinti ir supaprastinti bendravimą su žaidėjais. Šio projekto rezultatas – pirmas sąrašas klausimai ir atsakymai. Žinoma tai ne paskutinis sąrašas — klausimų sąrašas bus sudaromas pastoviai.

Ir taip, ką mums pasakoja kūrėjai? (pilnai neversiu visų klausimų, išverčiau tik mano manymu svarbius klausimus)

– Pavyzdžiui istorija su Skarlet, kūrėjai išstudijavo masę naujos informacijos apie Gyva Istoriją ir panaudos ją tolimesnės Gyvos istorijos vystymuisi. Kaip pavyzdys — istorijos taps trumpesnės ir kulminacija bus daug greitesnė, tačiau visos istorijos bus surištos su vienu globalius Gyvos Istorijos siužetu. 2014 metai viskas, kas vyksta Skarlet istorijoje bus sujungta į vieną visumą, o tai bus labai  netikėta visiems žaidėjams. Ir daryti istorijų, kurios trunka daugiau nei pusė metų, kūrėjai nesiruošia.

– Šiuo momentu ruošiama labai daug naujo kontento, apie kurį kūrėjai kol kas negali nieko pasakyti. Apie tai pasakyta tik vienoje citatoje: „dideli projektai, prie kurių mes dirbame foniniame rėžime (tiktais šaaaa!)“. Po einamos Gyvos Istorijos pabaigos, bus paskelbtas „žaidimo statusas“, kuriame bus papasakota ir apie tai, kas laukia mūsų toliau.

– Dvarfai nebus įtraukti į žaidimą kaip žaidybinė rasė, tačiau citata: „mes turime daug kitų rasių, kurias mes norime įdėti pirmumo eile“, duoda suvokti, kad nauja rasė bus, tikėtina kad ne viena.

– Apdovanojimai už WvW sezoną bus padidinti.

– Artimiausia pasikeitimai WvW, tai žemėlapis “Edge of the Mists”. Kaip kas iš naujovių šiam žemėlapiui bus pridėta vėliau remiantis WvW lokacijomis.

– WXP bus padarytas visam profiliui, o ne atskirai personažams.

– Kondicijos bildai greitu laiku bus daugiau naudojami: „Artimiausiame papildyme jūs pamatysite padarus kurie bus labai jautrūs kondicijai“

–  Pagal šį pranešimą, Berserker bildai kažkokiu būdu bus susilpninti (mes imamiems kaip kurių veiksmų prieš Berserker/DPS bildo dominavimą)