Siūlome jums perskaityti visą seriją klausimų ir atsakymų susijusių su Sea of Sorrows dizainere ir autore RI Soesbi ir sužinoti daugiau apie Kapitonų Tarybą ir jos vaidmenį Lion’s Arch mieste.

Kas yra Kapitonų Taryba?

Ri: Miesto Lion’s Arch valdymas randasi grupelės žmonių rankose, žinoma kaip „Kapitonų Taryba“.

Kai Lion’s Arch buvo atstatytas po didelio potvynio, kurį iššaukė Orr kritimas iš gelmių, jį valdė vyrai ir moterys— kapitonai, kurių laivai buvo patys stipriausi ir greičiausi, kurie geriausiais gebėjo apsaugoti miestą nuo Orr mionionų. Po metų, kai Lion’s Arch išaugo, Kapitonų Taryba tapo valdymo sisteminga dalimi, o ne tik būriu stiprių komandų.

0543fcaptains-council-01

Visos Kapitonų Tarybos viršuje stovi Komandoras, kurį išrenka taryba ir kuris tampa vyriausiu vadu. Komandoras visada pasilieka mieste, valdo Lion’s Arch diena iš dienos ir koordinuoja Kapitonų Tarybą. Kapitonų Taryba iki šiol susideda iš turtingiausiu ir įtakingiausių miesto gyventojų, bet dabar taryba susideda iš prekeivių ir kitų miesto gyventojų, kuriem rūpi Lion’s Arch miesto tobulėjimas.

Lion’s Arch mieste ne visad buvo Kapitonų Taryba. Galite papasakoti kaip taryba susiformavo?

Ri: Po Lion’s Arch paskandinimo, Krytos gyventojai pasitraukė į šiaurę, vengdami katastrofinio potvynio kontinento kraštuose. Daugumas miestų, o taip pat ir Lion’s Arch buvo padengti griuvėsiais, ir paslėpti po jūros vandeniu. Kai vanduo po truputį pradėjo trauktis, kontrabandininkai ir piratai pardėjo naudotis šia vietove, kaip saugiu uostu. Griuvėsiai tapo nebloga priedanga nuo audrų ir nuo Orr monstrų puolimų, kurie jaute didelį nepatogumą orientacijoje plačiuose ir apgaulinguose jūros krantuose.

Piratai ir kontrabandininkai naudojo šias vietas kaip uostą, ir ten po truputį pradėjo vystytis struktūra. Kapitonai padarė tarpusavį susitarimą, dirbo kartu, kol gyveno prieplaukoje, tam kad įsitikintų kad yra saugūs. Tokios paliaubos vis tobulėjo, o struktūra didėjo, kai tik pasirodydavo naujas didelis laivas.

captains-council

Laikui einat autoritetai stiprėjo, ir miestą pradėjo valdyti Kapitonų Taryba.

Kaip galima tapti Kapitonų Tarybos nariu? Ar pakanka turėti savo laivą?

Ri: Pradžioje, reikėjo būti kapitonu vieno iš lavų, kurie naudojosi Lion’s Arch  kaip uostu. Kaip mietas vystėsi, reikalavimai pasikeitė, dabar jum būtina turėti laivą, kuris sugebėtų apginti miestą, o taip pat reikia investuoti į Lion’s Arch. Tas „investavimas“ dažniausiai reiškia labai didelę piniginę sumą, kurią riekia duoti Kapitonų Tarybai kuri panaudos ją miesto labui.

Dabar jūs negalite nusirikti taip paprastai vietos Kapitonų Taryboje. Kaip atsilaisvina viena vieta (dažniausiai, kaip vienas iš Kapitonų žūna arba atleidžiamas iš tarybos), naujas renkamas balsavimo būdu ir patvirtinamas tuo metu esamų Kapitonų.

998b1captains-council-03Kur aš galiu sužinoti daugiau apie  Lion’s Arch ir Tarybą?

Ri: Jūs galite perskaityti naują romaną apie Guild Wars 2: Sea of Sorrows!

Sea of Sorrows pasakoja apie Lion’s Arch istoriją, pradedant jo sugriovimu kai pabudo drakonas Zaitanas bei prarastos Orr karalystė kritimu, iki tokio miesto, kokį jį mes žinome dabar žaidime Guild Wars 2. Istorija prasideda nuo miesto gyventojo,  Cobiah Marriner, kuris jaunystėje tapo jūreiviu. Po to, kai didelė banga sugriovė Lion’s Arch, jis keliauja po visą pasaulį pirato vaidmenyje ir kaip laivo Pride lyderis, kurio įgula buvo iš skirtingų Tyrijos rasių. Jo kelionės atvedė prie miesto pagrindų ir Kapitonų Tarybos atsiradimo.