2013 m. liepa 23 d.

Žmogžudystė atlaisvino viena vieta Kapitonų Taryboje. Du kandidatai — Karo herojė Ellen Kiel ir populiarus prekeivis Evon Gnashblade , pretenduoja į laisvą vietą, bet jie negali ten papulti be jūsų pagalbos ir palaikymo!

Tam, kad įrodyti, jog jie verti tokios įtakingos vietos, Ellen Kiel ir Evon Gnashblade rungtyniaus vienas su kitu, stengdamiesi padaryti pelningą sutartį su Zephyr Šventovės prekeiviais. Balsuokite už savo kandidatą dviejų savaičių bėgyje, pilnomis įvykių, naujais ypatumais ir apdovanojimais — pradžia liepos 23 d.!

Įvykiai

 • Palaikykite savo kandidatą – nuo liepos 23 iki rugpjūčio 5 d.

  Ellen Kiel ir Evon Gnashblade bando gauti Zephyr Šventovės prekybinį sutikimą, kuris padės jiems gauti vietą Kapitonų Taryboje. Naudokite Support Tokens ir Monetas, norėdami palaikyti savo kandidatą!

 • Naujas mini žaidimas – Southsun Survival – nuo liepos 23 d.

  Panuokite, žudykite ir rinkite trofėjus pakeliui į pergalę šiame naujame nuostabiame mini žaidime! Apginkluoti tik lanku ir užtaisais, kuriuos jus patys galėsite susirinkti, jūs susikausite su kaitais žaidėjais kovoje dėl išgyvinimo, kur liks tik vienas. Gaukite karmą ir monetas už kiekvieną sužaistą raundą, ir šansą gauti labai retą daiktą!

 • Naujas PvP mini žaidimas– Aspect Arena – nuo liepos 23 d.

  Pasirinktie vieną iš aspektų: Saulės, Vėjo arba Žaibo, ir susitikite su kita komanda kovoje už kristalus. Kiekvienas aspektas duos jums išskirtinius sugebėjimus kovoje.  Gaukite karmą ir monetas už kiekvieną sužaistą raundą, ir šansą gauti labai retą daiktą!

 • Kandidatų  išbandymas – nuo liepos 23 d.

  Prisijunkite į Kandidatų Išbandymą  (Candidate Trials) vienas ar su draugais ir palaikykite savo kandidatą. Jūs galėsite pasitikrinti savo sugebėjimus kovose, kovodami su piratų bangomis Aetherblade – išsilaikykite kiek galite daugiau, ir gaukite Support Token su naudingu dropu! Sudėtingas išbandymas, bet aukštas atlygis – jums bus suteiktas šansas gauti Aetherized ginklus!

Pasitikite kandidatus!

evon_1591130904Evon Gnashblade

Kai savininkas ir Black Lion Trading Company valdytojas, pas mane yra stiprūs prekybiniai sugebėjimais ir nuovokumas, o tai labai reikalingi dalykai Kapitonų Taryboje. Su jūsų pagalba aš galiu padaryti tokį sandorį su Zephyr’ais, kuri bus naudingas mums visiems.

Jeigu jūs išrinksite mane į Kapitonų Tarybą, aš atsidėkosiu jums už palaikymą:

 • Aš keturias savaite sumažinsiu Black Lion Keys kainas
 • Aš paremsiu svarbius tyrimus Fraktaluose  — Fall of Abaddon, tai bus atlikta metų pabaigoje
 • Aš paremsiu populiarius žaidimus, tokius kaip Crab Toss ir Southsun Survival.

Jūs galite mane rasti Zephyr Šventovėje, kur aš iš visų jėgų dirbu Lion’s Arch gerovei.

ellen_1007456047

Ellen Kiel

Aš su  Lion’s Arch gyventojais buvau kartu gerais klaikais, ir blogais, gindama juos nuo visokių pavojų. Dabar aš noriu mūsų miestą ginti kitame lygmenyje — Kapitonų Tarybos narės pavidalu. Man reikalingas jūsų palaikymas, tam kad aš galėčiau padaryti sutartį tarp Zephyr Šventovės ir Lion’s Arch.

Štai ko jūs galite tikėtis iš Ellen Kiel, jeigu jei pavyks tapti Kapitonų tarybos nare:

 • Aš sumažinsiu keturias savaites teleportų kainas
 • Aš paremsiu svarbius tyrinėjimus Fraktaluose —Thaumanova Reactor — iki metų pabaigos
 • Pateiksiu grafika tokiu įvykių kaip Crab Toss ir Southsun Survival.

Prieikite Prie manęs  Zephyr Šventovėje, dirbkime kartu dėl šviesios ateities!

 

Nauji apdovanojimai

72b18Mini-Kiel-and-EvonNauji daiktai ant nugaros

Du nauji išskirtiniai daiktai ant nugaros — Dykumų rožė ir Zephyr kuprinė (Desert Rose, Zephyr Rucksack)  juos bus galima gauti kaip retus daiktus iš Southsun Survival ir Aspect Arena.

Ellen Kiel ir Evon Gnashblade  miniatiūros

Padarykit meta-pasiekimus Gnashblade Supporter ir Kiel Supporter, tam, kad gautume šias miniatiūras!

Nauji ypatumai

Nauja linija World vs. World – katapultų meistras (Catapult Mastery)

Šiame mėnesyje  World vs. World bus pridėta nauja ypatybių linija — Catapult Mastery! Dėkite taškus į  Catapult Mastery, didindami žalos darymą sienoms, papildomą žalą prieš kitus apgulties ginklus, padidinkite žalos darymo spindulį ir atsiblokuokite kitus stiprius įgūdžius.

Vaizdai

274cfCutthroat-Politics-screen-03 891d2Cutthroat-Politics-screen-02 44f1dCutthroat-Politics-screen-04 ee14cCutthroat-Politics-screen-01

Plakatai

N5quXuse-Kiel-1920x1200 xu2eCuW9-Evon-1920x1200