ArenaNet išsiuntinėjo internetiniams puslapiams pranešimą, kuriame pasakojama apie arėjantį naują papildymą žaidime Guild Wars 2 — Cutthroat Politics. Žaidėjams teks sudalyvauti rinkimuose, kurie turės įtakos Gyvai Istorijai ir miestui Lion’s Arch. Dėl vietos valdžioje Kapitonų Taryboje kausis Evon Gnashblade ir Ellen Kiel. Padarykite savo pasirinkimą.


IMG_0841Lion’s Arch ateitis mūsų rankose! Dėl sprogimo drakono iškamšos deginimo ceremonijos  Dragon Bash metu, Lion’s Arch Kapitonų taryboje liko laisva viena vieta. Ir dabar žaidėjai gali padėti vienam iš tarybos kandidatų pasiekti pergalę! Karo herojė Ellen Kiel ir Evon Gnashblade   Black Lion Trading Company pretenduoja į vietą tarybojepadėkite viena iš jų, o rezultatas stipriai paveiks ateities įvykius Gyvoje Istorijoje!


IMG_0840Užsidirbkite support tokens žaidimo metu dviejų savaičių bėgyje po Cutthroat Politics relizo, ir panaudokite juos, tam, kad jūsų kandidatas gautų pakankamai įtakos rinkimuose. Laimėtojas jums atsidėkos nuolaidomis įvairiems daiktams ir servisuisugrąžins visam laikui jūsų pamėgtą mini žaidimą, o taip pat parems tyrinėjimą vieno iš dviejų istorinių įvykiu Rūke.


Kartu su nuostabiu Cutthroat Politics relizu  atsiras trys naujos veiklos rūšys ir nauji išskirtiniai apdovanojimai. Dalyvaukite Southsun Survival arba Aspect Arena, arba pasitikrinkite savo drąsą naujose rungtynėse — Candidate Trials PVE Challenge. Ten jūs galėsite išlošti Desert Rose, ir stilingą Zephyr Rucksack, arba Evon Gnashblade ir Ellen Kiel minikus!


Sekite naujienas!

Aš balsuoju už:

Loading ... Loading ...