2bb1dbanner

2013 spalio 15 d.

Niūri šmėkla slepiasi Išprotėjusio Karaliaus šešėliuose. Kruvinasis princas atkeliauja  Tyriją!

Įvykiai

 • Kruvinojo princo pasirodymas
  Helovinas artėja ir Magistro Tisos instrumentai pagauna neįprastinius elektrostatinius rodiklius. Išprotėjąs Karalius ne vienas, kažkas labai nori peržengti realybės barjerą — pasiruoškite susitikti su Osvaldo Torno sūnumi, Kruvinuoju Princu Eldriku!
 • Durys realioje beprotystėje
  Vaiduokliškos durys atsiranda visoje Tyrijoje ir drąsiausi keliautojai gali sužaisti žaidimą „saldumynas ar triukas“ (trick-or-treat)!
 • Išprotėjusio Karaliaus labirintas
  Kruvinasis princas pasiėmė pusę Išprotėjusio Karaliaus Labirinto! Jis kontroliuoja numirėlius Realioje Karaliaus Beprotystėje, o tėvas kontroliuoja plastikinius vorus, kukurūzinius elementalus ir kitas festivalio baisybes, skeletas,  saldūs kukurūzai ir baisybės labirintuose laukia narsiausiųjų.
 • Išprotėjusio Karaliau Bokštas su laikrodžiu
  Rungtyniaukite su beprotyste Mad King’s Clocktower — beprotiškiausia šokinėjimo puzlė visoje Tyrijoje! Ar sugebėsite papulti į viršų laiku?
 • Lunatikų inkvizicija (Lunatic Inquisition)
  Prisijunkite į PvP beprotytę ir chaosą lunatikų inkvizicijoje, čia jums teks žaisti arba už gyventoją, kuriam būtina išgyventi, arba už maniakiška beprotį kiemsargį. Naudokite daiktus tam kad išgyventi, atidarinėkite paslaptingas vietas ir pamėginkite išgyventi šią naktį!
 • Tiesioginė transliacija su kūrėjais — spalio 14 d.
  Pasižiūrėkite į naują relizą, kartu su ArenaNet kūrėjais, gyvos transliacijos metu Twitch kanale pirmadienį, spalio 14 dieną 22:00 Lietuvos laiku.

Ypatumai

ab23902-Combat-Quality-of-Life-FIXEDIštaisyta kokybė mūšio kontrolėje

Su naujais paviršiuje taikymosi pasirinkimais, pagerintas taikinio pasirinkimas ir naujas būdas atvaizduoti žalos skaičius būsenose. Mes darome didelius pagerinimus darbui su mūsų mūšio sistema!


c38a803-Trait-and-Skill-TooltipsĮgūdžių ir treitų paaiškinimai

Mes pagerinome išplaukiančių langų informaciją įgūdžiuose ir treituose. Treitai dabar rodo tikslius skaičius, o išplaukiančiose languose bus rodoma kaip  ir koki  panaudoti treitai įtakoja įgūdį.


a132304-Balance-UpdatesBalanso atnaujinimas

Mes padarysime balansą egzistuojantiems įgūdžiams ir treitams, tam kad pagerinti suportinius bildus visame žaidime ir visoms profesijoms.


b31d7WvW-SeasonsPristatome naują World vs. World sezoną

Pardedant nuo spalio 18 d. baigiant gruodžio 5 d., vyks pirmas sezonas WvW! Mes padalinsime pasaulius į lygas ir kiekvienas papulis viduryje lygos kovos su kitais pasauliais iš savo lygos visą sezono laikotarpį. Ir jūs netik gausite atlygį už savo pasaulio pasirodymą, bet ir už kasdienines kovas!


Atlygis

e401005-Sweet-RewardsSaldūs Apdovanojimai

Gaukite saldžius atlygius, keliaudami per Kraujas ir Beprotyste papildymą! Padarykite meta-pasiekimus ir gaukite miniatiūrą, o taip pat pereikite pagrindinę pasakojimo liniją, tam kad gautumėte saldumynų resursus savo namų instance!


7489506-Candy-CornucopiaSaldainių ragas

Jūs galite pasikeisti Šadžius kukurūzus (Candy Corn) į naujus Helovininius daiktus, pavyzdžiui į mini kruvinąjį princą, arba į Helovinį kibirą (20 vietų krepšiukas), arba į materijas skirtas kraftui, , kurių pagalba galėsite sukurti ypatingus Helovininius ginklus!


de44907-Mask-of-the-NightNakties kaukė

Dalyvaukite žaidime Išprotėjąs Karalius pasakė (Mad King Says), tam kad pademonstruoti savo sugebėjimus tarnauti Bepročiui, ir užsidirbkite Nakties Kaukę (Mask of the Night)!


Paveiksliukai

5d4efScreenshot-04-Bloody-Prince 68370Screenshot-06-Mad-King-Tower ca0f3Screenshot-03-Lunatic-Inquisition cdc45Screenshot-01-LA-Decor-1 d51d7Screenshot-05-Red-Door e401005-Sweet-Rewards1