Guild Wars 2 fanai, imkite savo kalvių plaktukus ir uždekite ugnis kalvėse. Pristatome jums ką tik atvežtą video iš Gamescom 2011 parodos, kuriame parodyta Guild Wars 2 „kraftingo“ sistema. Žaidimas pristato jums 8 skirtingas profesijas ir kaip daugumoje ММО, jūs galite naudoti jas dvi.

Tačiau skirtingai negu kiti MMO, kurie pateikia jums jau paruoštus receptus „kraftingui“ priklausomai nuo jūsų lygio, Guild Wars 2 sistema leidžia eksperimentuoti su skirtingomis materijomis, kad susikurtų naujas receptas. Jūs vienintelis žmogus serveryje, kuris žino, kaip padaryti „Mega“ kūjį? Niekam nepasakokite apie jį ir tapkite monopolistu žaidime!

Taip pat liko praeityje šio įgūdžiai ir jo lygis. Guild Wars 2 „kraft“ sistema pateikia jūsų verslui patirties panelę, kuri pildosi su kiekvienu sėkmingai padarytu daiktu.

Na ką daryti, jeigu jūs esate nepatenkintas savo išrinkta profesija? Nors žaidimas jums leidžia panaudoti 2 profesijas vienu metu, jūs galėsite prisijukti į kitus personažus, bet išsaugoti progresą, kurį pasiekėte prieš tai pasirinktoje profesijoje. Taip kad, jeigu jūs nusprendėte pasikeisti savo 50 lygio profesiją į kitą, jus visąlaik galėsite suryžti ten kur baigėte.

Apačioje patektas 20 minučių video medžiaga su kūrėjų komentarais.