5d64cbanner

Į eikite į bokštą pilną košmarų
Į tamsųjį Kessex Hills bokštą pavyko prasibrauti! Dabar atėjo laikas jį šturmuoti ir padaryti ten tvarką. Viduje Toksinio Aljanso skausmingos tvirtovės, jūs rasite naujus pavojus, naujus iššūkius ir susitiksite veidas į veidą su kūną turinčiu siaubu.

Įvykiai

 • Rock the Nightmare
  Sukurkite savo unikalų Guild Wars 2 video, naudodami visiškai naują mūsų dainą «The Nightmares Within». Kūrybiškiausias video filmai bus apdovanoti įrengimais skirtais žaidimams nuo SteelSeries, o pagrindinis laimėtojas gaus Guild Wars 2 gitarą nuo Sygnus Guitars – tokios kitos jūs nerasite nei žemėje, nei Tyrijoje! Sužinokite daigiau
 • Tiesioginė transliacija su kūrėjais – lapkričio 13 d.
  Pasižiūrėkite kartu į lapkričio 12 d. reliza kartu su ArenaNet kūrėjais tiesioginės transliacijos metu  Twitch kanale lapkričio 13 d, 21:00 Lietuos laiku.
 • Įsisenėją nuodai
  Gal būt jūs ir radote įėjima į Toksinio Alianso šventovę, bet tai nereiškia, kad jų veikla iškarto pasibaigs! Kessex Hills ir ją supanti aplinka vis dar yra užteršta piktojo aljanso dvasia!
 • Susitikite su košmaru viduje
  E
  ikite į kambarius viduryje Košmarų Bokšto, bet saugokite save! Viskas ne taip, kaip atrodo. Jūs negalite žinoti, kas laukai jūsų viduje tų tamsių kambarių. Ar susidursite veidas į veidą su Skarlet agentais, ar su dar labiau gudresniais priešais? Jums bus reikalinga jėga, tvirtas apsisprendimas ir šaltakraujiškumas, tam, kad išgyventi pavojų jums pateiktuose išbandymuose.
 • Košmarų pabaiga?
  Marjory Delaqua pagamino specialų antitoksiną, tam kad jį padėti nuodingojo augalo viduje, bet pirma grupė, pasiųsta, tam kad padėtų jį, taip ir negrįžo… Prasibraukite į viršutinę kamerą  bokšto viduje į paskutinę kovą, tam, kad sunaikinti toksinę grėsmę!

Video

Apdovanojimai

8be38GasMaskAnti-toksinė mada

Padarykite The Nightmares Within meta pasiekimus, ir gaukite naują skin‘ą (Gasmask Skin)! Paskutinis mados šauksmas užteršto oro valymo srityje ir apsaugoje nuo toksinų. Kaukė — universalus skin‘as visų tipų šarvams.


14cc9Air-Filtration-DeviceIšskirtinė išvaizda

Pasipildykite savo garderobą orą valančiu daiktu (Air Filtration Device)  arba nauju daiktu ant nugaros — Toxic Spore!


624e9Mini-Toxic-KraitVisiškai naujos miniatiūros!

Du nauji Toxic Krait mini pet‘ai! Vieną jūs galite gauti vien tik žudydami Toksinio aljanso narius, o antrąjį jūs galėsite gauti tik užmušę ypatingą priešą, paslėptą giliai Košmarų Bokšto širdyje.


811b9Tri-Key-ChestTri-Key Chest

Jums bus suteiktas šansas gauti unikalius daiktus iš Tri-Key Chest. Surinkite tris raktus iš priešų bokšte, arba nusipirkite pas pagalbininką Marjory Delaqua ir atidarkykite skrynią, ir sužinokite, kas gi ten paslėpta viduje!


Vaizdai

b861aTower-Interior-1 793eeTower-Interior-2 535b4Random-Instance-4-Post-Review e3951Random-Instance-3-Post-Review 811b9Tri-Key-Chest 624e9Mini-Toxic-Krait 14cc9Air-Filtration-Device 8be38GasMask