Legenda:

Kalėdos ne už kalnų, o Tyriją aplankė blogis, kuris kėsinasi pavogti šventes iš Tyrijos gyventojų. Apsimetėliai vaikščioja po visą Tyrijos gyvą pasaulį ir stengiasi nesukelti jokio įtarimo apie savo piktus kėslus. Apie tokią jų grėsmingą veiklą, mus informavo aukščiausioji taryba ir paprašė pas mus pagalbos. Nelik abejingu prisijunk ir užkirs kelią blogiui.

Tikslas:

Surasti juos, „pamokyti“ ir nutraukti jų bet kokius ketinimusi sugadinti šventę Tyrijos gyventojams.

Įtariamieji:

aps

2-Mult, Ander “Wildman” Westward, Big Mayana, Bookworm Bwikki, Brekkabek, Crusader Michiele, Deputy Brooke, Devious Teesa, Diplomat Tarban, Half Baked Kamali, Poobadoo, Prisoner 1411, Shaman, Arderus, Short-Fuse Felix, Sotzz the Scallywag, Tricksy Trekksa, Trillia Midwell, Yanonka the Rat-Wrangler.

Kuris būtent iš šių visų įtariamųjų sužinosime paskutinę minutę, kai narsiųjų karių būriai bus pasiruošę juos surasti ir pamokyti…

Atlygis:

Dalyvis kuris pirmas suras apsimetėlį ir pateiks jo buvimo vietą (artimiausią WP) gildijos pokalbių kanale (chat), gaus 10 g ir 5 asmeninius taškus, kurie bus pridėti į bendra kiekvieno dalyvio sąskaitą. Maksimaliai vienas dalyvis gali surinkti iki 10 asmeninių taškų, sekantys jo suradimai nebus užskaityti ir apdovanoti. Asmeninių taškų, kurie ir lems pagrindinių prizų gavimą iš gamecard.lt, galima gauti dalyvaujant visuose konkursų maratono dalyse. Pirmas konkursas čia.

Startas:

Pradžia 2014.12.13 10:30 Lietuvos laiku. Visi dalyviai renkasi TS Gildijos Misijų kanale.

Kovosime iki pabaigos, kol blogis ir grėsmė bus išvaryti iš Tyrijos.

1731