Gavau aš laišką nuo ArenaNet. Atidarau, o ten siurprizas. Tipo, „kaip ir žadėjome, siunčiame jums raktus žaidime daiktams gauti (marškinėliams). Suorganizuokite jų pralošimą žaidimo fanams kaip jums norisi, mes pasitikime jumis.“

Na ką gi  — pralošti, tai pralošti, man negaila 🙂

Kaip pavyzdį paėmiau konkursą kurį radau internete, jis man labai patiko. Jums, tam kad gautumėt prizą (hmm marškinėliai retas daiktas — platinama tik per fanų puslapius), reiks truputį pagalvoti, prisiminti, ir pasikapstyti wikipedijose.

Pradžiai trumpa konkurso apžvalga  — prieš jus 10 klausimų, ir netgi su paveiksliukais. Aš laukiu jūsų atsakymų šiuo adresu info@guildwars2.lt. Jūsų užduotis — kuo greičiau atsakytį į šiuos pateiktus klausimus. Laimės tas — kuris atsakys teisingai į visus klausimus, tas ir gaus raktą. Atsakymai priimami iki lapkričio 24 dienos 10:00 Lietuvos laiku, arba iki tada, kai aš gausi tokį kiekį laiškų su teisingai atsakytais 10 klausimų, kuris bus lygus man prieinamų raktų skaičiui. Rakčiukų ne taip jau ir daug, bet ir nemažai, užteks daugumai, bet temti gumos su teisingais atsakymai nerekomenduoju.

Klausimai:

1. Kam yra skirta ši statula?

2. Kieno tai kapas? (Šis žmogus, vienas iš daugumos kapitonų, kuris keliavo kartu su princu Ruriku per Shiverpeak Mountains į Krytą.

3. Kaip vadinasi šis nuostabus miestas ir kas jį saugoja?

4. Šie kalakutai yra labai keistoje vietoje. Paprasčiau — kur juos galima surasti?

5. Kur prisišvartavo laivas su tokiu įkvepiančiu arsenalu ir koks šio laivo kapitono vardas?

6. Kiek reikia surinkti taškų norint kas šis žaidimas pasibaigtų?

7. Na ir kaipgi be kačiukų? Koks šio kovinio katino vardas? (Būkite atsargūs, jeigu jį nuskriausite, jis gali jums ką nors atkąsti, jis juk kovinis…)

8. Vienam gerai žinomam mieste, randasi ne ką mažiau gerai žinomas muzikinis instrumentas. Kam yra skolingi miesto gyventojai už tokią dovaną?

9. Vienoje citadelėje yra smuklė su puikiu baldų apdailos elementu. Klausimai – su kokia baldų detale galima „pasikalbėti”, ir kiek žmonių dalyvauja privačiame vakarėlyje, vykstančiame paskutiniame šios smuklės aukšte?

10. Koks šio laivo kapitono vardas? (palengvinimui: reiks pašokinėti)

Štai ir viskas. Linkiu visiems sėkmės ir laukiu jūsų atsakymų 🙂